Keltuvų nuoma: kokie keltuvai jums reikalingi?

Marius avataras

Posted on :
, ,

keltuvaiKaip žinia, atliekant įvairius darbus, neretai aukštyn tenka kelti nemažus svorius. Tai atlikti galima keliais būdais. Pasirinktas kėlimo būdas priklauso nuo turimų mechanizmų ir darbo jėgos. Optimaliausias variantas – kuo labiau mechanizuoti šį procesą. Pavyzdžiui, pasinaudojus galingu keltuvu, per trumpą laiką galima užkelti didžiulį kiekį statybinių medžiagų, ir, nežiūrint to, kad galingo krano nuoma yra brangi, bendros išlaidos bus mažesnės, nei tuo atveju, jei tą patį medžiagų kiekį keletą dienų kels mažesnio galingumo technika.

Keltuvų nuoma klientams siūlo išsinuomoti įvairių tipų keltuvus. Todėl įvairiems kėlimo darbams keltuvą galite pasirinkti priklausomai nuo atlikti numatomų darbų. Pavyzdžiui, žirkliniai keltuvai yra naudojami tokiems darbams kaip stiklo konstrukcijų priežiūra, dažymas, plovimas, virinimas, telekomunikacinių, elektronikos ar ventiliacinių sistemų priežiūra, taip pat jie dažnai naudojami dideliuose sandėliuose. Vieni žirkliniai keltuvai gali būti skirti naudoti patalpose, kiti lauke. Visi jie yra labai stabilūs ir lengvai valdomi, gali pakelti didelius kiekius krovinių. Patys keltuvai gali būti įvairių dydžių ir matmenų.

Lauko darbams skirti priekabos tipo keltuvai. Jie lengvai transportuojami iš vienos vietos į kitą, keliant krovinius, nesunkiai įveikia įvairias kliūtis. Šiuos keltuvus tinka nuomotis, kai kėlimo darbus numatoma atlikti skirtingose vietose. Priekabos tipo keltuvai taip pat skiriasi savo dydžiais, platformos aukščiu.

Lauko darbams yra skirti ir automobiliniai bokšteliai, kurie taip pat yra labai mobilūs, juos tinka nuomotis, kai kėlimo darbus reikia atlikti skirtingose vietose arba per kuo trumpesnį laiką. Skiriasi savo platformų aukščiu bei galima platformos apkrova.

Vikšriniais keltuvais taip pat dažniau dirbami lauko darbai, remontuojant arba prižiūrint pastatus. Tam tikros jų modifikacijos gali būti pritaikytos naudoti ir viduje. Juos galima statyti, kai paviršius nelygus, jie lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą ir lengvai įveikia kėlimo kliūtis.

Tik lauko darbams skirti ir alkūniniai teleskopiniai keltuvai. Jų išskirtinumas – didelis darbinis aukštis, juos galima statyti ant nelygaus paviršiaus, todėl jie ypač tinkami naudoti statybų aikštelėse. Šie keltuvai taip pat gali būti skirtingų dydžių.

Stiebiniai keltuvai, atvirkščiai, naudojami tik ten, kur ypatingai lygi danga. Tad su jais paprastai dirbami vidaus darbai, lauke juos pritaikyti sunkiau. Šie keltuvai yra kompaktiški ir labai manevringi, dėl to jie tinka dirbant sandėliuose ar prižiūrint pastatus. Taip pat gali būti skirtingų dydžių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *