Kodėl svarbu, kad vairavimo kursai būtų patikėti profesionalams?

Marius avataras

vairavimo kursaiJei nusprendėte išmokti vairuoti, turbūt, jau susidūrėte su milžiniška vairavimo mokyklų pasiūla. Tiesa, nuolatos aršėjančios konkurencijos sąlygos yra naudingos paprastiems vartotojams – šiandien vairavimo kursai atitinka individualius mokinių poreikius, t. y. pamokos gali būti vedamos atsižvelgiant į mokinių pageidavimus, o vairavimo pamokos teikiamos mokiniams patogiausiu laiku, be to, mokiniai gali rinktis labiausiai jiems patikusius dėstytojus ir instruktorius.

Atrankos kriterijai

Praktika rodo, kad vienas dažniausių vairavimo mokyklų atrankos kriterijų yra jų kaina, t. y. pirmenybė skiriama mažesnio užmokesčio prašančiai mokyklai. Žinoma, visi norime sutaupyti, tačiau nepamirškite auksinės taisyklės – skūpas moka du kartus. Specialistai tikina, kad svarbiausias kriterijus, kuriuo remdamiesi turėtumėte rinktis vairavimo įstaigą, yra joje dėstantys dėstytojai ir vairavimo pamokas vedantys instruktoriai. Jei vairavimo kursai bus vedami atlaidžiai, nesidomint jūsų asmeniniais poreikiais, nesiklausant jūsų nuomonės ir neatsakant į jums svarbius klausimus, išlaikyti egzaminus jums bus kur kas sunkiau.

Teorijos dėstytojai

Labai svarbu, kad dėstytojas, vedantis teorines vairavimo pamokas, būtų energingas ir žingeidus. Deja, daugelis dėstytojų nesidomi vairavimo teorijos naujovėmis ir mokinių poreikiais, t. y. paskaitas skaito neatitraukdami akių nuo KET knygelės, nepateikdami jokių realių pavyzdžių ir nekomentuodami sudėtingos informacijos. Tuo tarpu geras dėstytojas mokys realiais pavyzdžiais, leisdamas jums tapti vienos ar kitos situacijos dalyviais ir priimti teisingus sprendimus. Be to, geranoriški dėstytojai domisi teorijos egzaminais ir pataria, kuriuos klausimus turėtumėte analizuoti atidžiau.

Vairavimo instruktoriai

Jei norite sėkmingai išlaikyti vairavimo egzaminą, dirbkite su ilgametę darbo patirtį turinčiais instruktoriais. Šios srities specialistai išmokys valdyti transporto priemonę ir išlaikyti rimtį kelyje. Nepamirškite, kad vairavimas – itin atsakingas žingsnis, reikalaujantis jūsų atsakomybės, įgūdžių ir žinių. Geras instruktorius padės priimti teisingus sprendimus, reaguoti į pavojingas situacijas ir perprasti sudėtingus transporto priemonės manevravimo principus. Geri instruktoriai visuomet paaiškins jūsų klaidas ir patars, kaip jų išvengti. Toks instruktorius nešauks ir nesibars, priešingai – mokydamas jis taps jūsų draugu ir patarėju.

Mokomoji medžiaga

Kokybiški vairavimo kursai neatsiejami nuo kokybiškos mokomosios medžiagos. Jei norite sėkmingai išlaikyti vairavimo teorijos ir praktikos egzaminus, turite dirbti su moderniomis mokymo priemonėmis. Daugelis mokyklų siūlo virtualius KET testus, kurie padės pasiruošti teorijos egzaminui, šiuolaikiškas mokymo lentas, kurios padės priimti teisingus sprendimus, sprendžiant eismo situacijas, ir išsamias KET knygutes, kuriose rasite atsakymus į visus klausimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *