Kokią naudą Jums gali suteikti nauji šiltnamiai?

Marius avataras

Posted on :
,

Nors apie sodo darbus pradedame galvoti vos tik ima šiltėti orai po žiemos sezono, bet įsigyti naują šiltnamį niekada nevėlu. Tai gali būti ne tik įspūdinga Šv. Kalėdų dovana, bet ir pirkinys naujam sezono atidarymui ar uždarymui, kad naująjį pasitiktumėte augindami vis kitas sugalvotas pasisodinti daržoves.

Lietuviai nuo senų laikų labai mėgsta bei vertina žemės ūkio darbus. Jeigu yra įsigyjamas namas ar visai nedidelis trobesys arba tiesiog žemės plotelis, iš karto pradedama galvoti, planuoti bei dėlioti mintis, kaip būtų galima užsiauginti savų daržovių, uogų bei vaisių. Nemaža dalis mūsų šalies gyventojų ir turi ne tik sodybas, bet ir už miesto esančius sodus ar lysves šalia namų. Jeigu žemės plotas yra didesnis, tai mielai jų vietoje atsiduria ir šiltnamiai.

Visi vertiname savo rankomis užaugintas daržoves. Kiekvieną kartą jos atrodo šimtą kartų geriau ir skonis nustelbia visus anksčiau ragautus variantus. Tad nuo pat pirmų pavasario dienų galite sėti ir sodinti pirmąsias salotas bei daržoves šiltnamiuose ir jų derliumi mėgautis vos tik saulutė pradės šviesti aktyviau. Bus be galo malonu anksti ryte nulėkti į savo šiltnamį ir nuskinti garnyro prie plaktos kiaušinienės, prie pietų kepsnių ar lengvai vakarienei, kai gaminsite salotas arba sriuba. Akimirksniu pajusite daržovių kitokį, daug vertingesnį skonį. Jos bus ir sveikesnės Jūsų organizmui, sveikatai bei bendrai savijautai.

O dabar kyla klausimas – kur šiais laikais yra parduodami šiltnamiai? Atsakymas ateina akimirksniu – tai internetas ir jose esančios internetinės parduotuvės. Viena jų yra sodasirnamas.lt. Čia gausus pasirikimas ne tik šiltnamių variantų, bet ir kitų sodo prekių. Galėsite papildomai įsigyti daržui bei sodo dekorui tinkamos plėvelės, tinklų, tvorą, laistymo įrangą (jos tikrai prireiks ir Jūsų naujam šiltnamiui). Dar galite apmąstyti, gal prireiks ir dėžių ar krepšių, pačių įvairių sodo įrankių, karučio žolėms bei sodo gėrybėms vežti arba įsigykite taip trokštamus lako baldus, kad po sodo ir daržo darbų galėtumėte komfortiškai atsipūsti bei pailsėti grožėdamiesi savo susikurta aplinka.

Įrašo “Kokią naudą Jums gali suteikti nauji šiltnamiai?” komentarų : 1

  1. A WordPress Commenter avataras

    Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *