Kokie popieriniai rankšluosčiai tinka biurui?

Marius avataras

Posted on :
,
rolls of paper towels on table near board with lettering
Photo by Brett Sayles on Pexels.com

Greitai absorbuojantys drėgmę, pagaminti iš lengvo popierinio audinio ir skirti vienkartiniam naudojimui popieriniai rankšluosčiai dažnai naudojami ne tik namuose – jie tikrai praverčia ir biuruose. Skirtingai nei medžiaginių, šių rankšluosčių ir popieriaus nereikia plauti. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad galite nesibaimindami ištepti valyti įvairiausias dėmes. Apžvelkime, kaip popieriniai rankšluosčiai pelnė populiarumą ir kokius geriausia rinktis biurui?

Popierinių rankšluosčių istorija

Iš tikrųjų šis išradimas nėra toks jau senas – popieriniai rankšluosčiai skaičiuoja kiek daugiau nei šimtą metų. Jie buvo pristatyti kaip sprendimas, apsaugantis nuo virusinių ligų, kurios plito viešuosiuose tualetuose naudojant medžiaginius rankšluosčius. Taigi, šios buityje itin praverčiančios priemonės atsiradimas buvo tikras atsitiktinumas. Atsiradimo pradžioje buvo ilgai eksperimentuojama ir su šių rankšluosčių dydžiu, ir su jų pluošto sudėtimi, kol galiausiai pasiūlytas patogus valymui gaminys.

Iš ko gaminami popieriniai rankšluosčiai?

Jei baiminatės dėl žalos gamtai, turite žinoti, kad beveik visi popieriniai rankšluosčiai yra gaminami iš celiuliozės ir perdirbtos popieriaus masės. Tai puikus produktas, kuris tinka antriniam panaudojimui. Tiesa, dėl estetinių savybių popieriniai rankšluosčiai dažnai yra balinami, kad būtų šviesesni, taip pat jie gali būti dažomi ar puošiami įvairiais piešiniais.

Tikriausiai pastebėjote, kad vieni popieriniai rankšluosčiai yra tvirtesni už kitus – tai priklauso nuo sudėtyje esančios dervos kiekio. Šie rankšluosčiai skirstomi į skirtus namų ir pramoninio naudojimo. Pastaroji rūšis yra tvirtesnė, net ir plonesnio pluošto rankšluosčiai pasižymi standumu.

Geriausi popieriniai rankšluosčiai biurui

Biure visada atsiranda situacijų, kai reikia ką nors pavalyti: tai gali būti rašalas, dažai, nuversta vaza ar išpilta arbata… Dėl to popieriniai rankšluosčiai visada turėtų būti po ranka – jie taip pat pravers ir turint biure virtuvėlę. Oficialiai aplinkai patariama rinktis baltus, subtilaus dizaino rankšluosčius. Venkite itin margų piešinių ar ryškių spalvų – jos gali blaškyti dėmesį ir biuro aplinkoje atrodys juokingai.

Taip pat geriau tiks tiek popieriniai rankšluosčiai, kuriuose yra kuo daugiau perdirbto pluošto – tai puiki proga parodyti pasauliui, kad rūpinatės aplinka. O įsigyti tokių rankšluosčių patogiai galima internetu, perkant kitas kanceliarines prekes elektroninėje parduotuvėje Eurobiuras.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *