Kokios paslaugos Jums priklauso kartu su mikroautobusų nuoma?

Marius avataras

Posted on :

mikroautobusų nuomaKai Jums reikalinga išsinuomoti automobilį ar kitokią transporto priemonę, dažniausiai nė nepagalvojate apie tai, kokios papildomos paslaugos galėtų būti teikiamos kartu su transportu. O iš tiesų tai gana populiaru ir naudinga. Mikroautobusų nuoma užsiimantys verslininkai teigia, jog vis daugiau klientų nori ne tik paprastos nuomos sutarties, bet ir šokių tokių papildomų paslaugų. Štai kelios iš jų – pačios populiariausios.

Norisi, kad kas pavežtų

Iš tiesų pati populiariausia papildoma paslauga, kurią galima užsisakyti nuomojantis mikroautobusą tai yra vairuotojo nuoma. Pasirodo, daugelis nuomos punktų iš tiesų nuomoja ne tik transporto priemones, bet ir vairuotojus, galinius pagelbėti Jums, kai greitai ir saugiai reikia nuvykti nuo vieno iki kito taško. Kodėl naudinga samdyti ir vairuotoją, kai nuomojate mikroautobusą? Tai labai patogi ir tinkama paslauga pirmiausia todėl, kad mikroautobusas yra gana sudėtinga transporto priemonė ir jei visuomet vairuojate lengvąjį automobilį, net ir su nuomotu mikroautobusu Jums gali kilti šiokių tokių problemų vairuojant. Todėl naudinga, jei tokią transporto priemonę vairuos prie jos jau pripratęs žmogus. Be to, dažniausiai mikroautobusų nuoma reikalinga įvairių švenčių metu, tad bent jau nuomojant tokiam tikslui tikrai naudinga pasidomėti, ar nuomos punktas neteikia tokios paslaugos kaip vairuotojas mikroautobusui.

Mikroautobusas gali atrodyti gražiai

Kai mikroautobusai nuomojami šventėms ir vakarėliams, labai dažnai abejonių sukelia mikroautobuso išvaizda. Kartais klientai mano, jog tokia transporto priemonė neatrodo patraukliai ir ne visuomet tinka šventei bei jos stiliui. Tačiau tai ne tiesa, ypač jei mikroautobusą nuomosite iš profesionalaus nuomos punkto, kuris rūpinasi visais klientų pageidavimais. Dažniausiai mikroautobusų nuoma šventėms būna siūloma ne šiaip sau, o su šventėms pritaikytais ir paruoštais mikroautobusais. Tai reiškia, jog lygiai taip pat kaip limuziną, taip ir mikroautobusą nuomos punkte gali papuošti specialistai ir jis tikrai negadins šventės įvaizdžio Priešingai – atrodys žavingai ir kurs dar pakilesnę nuotaiką.

Priežiūra ir valymas

Dar viena paklausi papildoma paslauga, kuri danai reikalinga kartu su mikroautobusų nuoma – tai mikroautobuso techninis tvarkymas ir valymas. Dažniausiai mikroautobusus nuomoja žmonės ilgesnėms kelionėms ir svarbiems renginiams, todėl labai svarbu, kad transporto priemonė puikiai veiktų ir tinkamai atrodytų. Labai dažnai profesionaliai dirbantys nuomos punktai suteikia galimybę nemokamai ar bent naudojantis patraukliai nuolaida prižiūrėti automobilį salone, nuplauti jį ar net užsakyti salono cheminį valymą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *