Kur geriausia pirkti padangas Vilniuje?

Marius avataras

Posted on :

Pats svarbiausias dalykas automobiliui yra padangos. Jos užtikrina sąlytį su važiuojamąja dalimi ir taip pat sugeria nedidelę vibraciją, kurią sukelia kelio danga. Teisingai parinktos padangos Vilniuje yra raktas į sklandų automobilio važiavimą, gerą sukibimą ir patogumą vairuojant.

Net žmogui, turinčiam didelę vairavimo patirtį, dažnai būna sunku atsakyti į klausimą kokios padangos geriausiai tiks jūsų automobiliui. Pirkti padangas Vilniuje tiek stacionariose, tiek internetinėse parduotuvėse nebus sunku, tačiau iškart kyla klausimas mokėti brangiau ar rinktis pigesnes? Atsakymas paprastas – brangios padangos pagamintos iš patvaresnės ir kokybiškesnės medžiagos, ir čia jūs neturėtumėte taupyti.

Padangų pasirinkimas automobiliui svetainėje leis sutaupyti laiko ir tiksliai pasirinkti jums reikalingą modelį. Be to, visų siūlomų produktų kokybė atitinka nustatytus standartus ir normas.

Palengvins pasirinkimą, kai sau atsakysite į šiuos klausimus:

Kokie jūsų automobilio ratlankiai: geležiniai arba aliuminio lydiniai

• Kuriam sezonui renkatės: žiemai ar vasarai.

• Koks variklis ir kokia jūsų automobilio galia.

Rekomenduojame rinktis automobilio gamintojo rekomenduojamo dydžio padangas.

Prasidėjus šilumai, vairuotojams aktuali problema žiemines padangas pakeisti tinkamomis sezonui. Žieminės padangos yra geros iki + 2–ų laipsnių, po to jos praranda savo savybes, tampa minkštos, dėl to greitai susidėvi. Vasarinės padangos yra kietesnės ir atsparesnės, jos labiau tinka sausai dangai.

Rinkdamiesi, atkreipkite dėmesį į padangų greičio indeksą ir pagalvokite, ar jūsų automobilis sugeba įsibėgėti iki tokio greičio. Kai kurios padangos gali atlaikyti didesnį nei 300 km / h greitį. Jei jums to nereikia, galite sutaupyti pinigų, nes tokie modeliai yra labai brangūs. Jei nesiruošiate lenktynėms, būtų protingiau įsigyti nebrangias energiją taupančias padangas, jų dėka galite sutaupyti apie 5% degalų sąnaudų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *