Lazerinės procedūros Fraxel lazeriu

Marius avataras

Lazeris šiuolaikinėje medicinoje ir grožio industrijoje daro stebuklus. Tai itin efektyvi priemonė įvairiems odos negalavimams ir pakitimams gydyti bei šalinti. Lazerio veikimo principas yra vieną tašką sukoncentruotas šviesos spindulys, kuris turi kaitinamąjį poveikį. Šiuolaikinis lazeris veikia odą tam tikrame gylyje, tam tikru intensyvumu. Taip odos pažeidimai yra sunaikinami ir priverčiami pasišalinti iš organizmo.

Lazeris lazeriui nelygu, tad kai kurios lazerinės procedūros gali būti skausmingos. Tam naudojamas specialus anestetinis tirpalas ar medžiagos, kad procedūros metu pacientas nejaustų skausmo. Skausmingiausias yra po operacinis periodas, kai oda ištinsta ir pradeda atsistatinėti. Griežta mediko priežiūra yra rekomenduojama, taip pat ir specialisto konsultacijos prieš atliekant operacijas.

Fraxel DUAL lazeris yra pažangus frakcinis lazeris, kuris labai nedaug veikia odą, tačiau puikiai kovoja su pigmentinėmis dėmėmis, saulės įdegiu, randais ir strijomis. Melanino dėmės yra tiesiog „išspjaunamos“ iš odos paviršiaus.

Fraxel DUAL lazerio po operacinis periodas yra 3-4 dienos. Tai reiškia, kad po procedūros oda atsistato per 3-4 dienas ir tampa atspari infekcijoms, bakterijoms ir saulės poveikiui. Kitų rūšių lazerių pooperacinis periodas yra kelios savaitės, todėl reikalaujam savotiška izoliacija, kuri gali suardyti planus ir normalų gyvenimo ritmą.

Lazeris yra paskutinė priemonė šalinti randus, strijas ir pigmentines dėmes efektyviai. Toliau – tik plastinė chirurgija, kuri pasižymi ir komplikacijų galimybe ir didelėmis kainomis. Aišku, lazeris negali efektyviai pašalinti labai rimtų randų, pavyzdžiui po nudegimo, kai nudegę daug odos. Nedideli randai jam nėra problema, todėl šis lazeris stovi ne ligoninėje, o paprastoje grožio ir estetikos klinikoje OKEANIJA.

Lazeriu Fraxel DUAL odos pažeidimai naikinami greitai ir nesutrikdant gyvenimo ritmo. Paprastai procedūra atliekama ketvirtadienį, tad pabuvus namuose tas tris dienas, pirmadienį jau galima eiti į darbą ir pasirodyti viešoje erdvėje. Tai pagrindinis šio lazerio privalumas, nes šiuolaikinei skubančiai moteriai nėra laiko tokiems ilgiems gydymams. Nei randai, nei strijos gyvybei nekenkia, todėl šios procedūros yra laikomos pagalbinėmis, o ne privalomomis.

Jei norite sužinoti daugiau apie šį efektyvų lazerį ir jo galimybes, apsilankykite puslapyje Fraxel.lt, kuriame aiškiai pateikiama informacija apie lazerinių procedūrų kainas ir eigą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *