Markizės – kai norisi uždengti saulę, bet ne vaizdą

Marius avataras

Posted on :

markizes langamsLangai – svarbi pastato dalis. Malonu, kai pro langus aiškiai matosi lauko peizažas ir į kambarį patenka pakankamai dienos šviesos. Todėl norint maksimaliai išnaudoti langų teikiamas funkcijas ir papuošti namus, verta įsigyti tokį praktišką daiktą kaip markizes langams. Jos ne tik leis pažaboti saulės spindulius, bet ir suteiks papildomos žavesio namams, kavinei ar kitam pastatui.

Atnaujinkite namus

Jeigu norite savo namams, restoranui, parduotuvei arba kitą įstaigai suteikti naują įvaizdį, markizės gali padėti atgaivinti nusibodusį vaizdą. Su markizėmis tai padaryti bus nesunku. Markizes parduodančios įmonės siūlo itin gausų asortimentą. Įvairių konstrukcijų ir išmatavimų bei formų markizes pavyks priderinti prie bet kokio stiliaus ir dydžio lango. Didelis skaičius įvairiausių raštų ir spalvų derinių garantuoja, kad rasite jūsų namo ar buto eksterjero tinkančią markizę. Dailios ir spalvingos markizės niekuo neišsiskiriančiam pastatui suteiks žaismingumo, spalvingumo arba žavios elegancijos. Be to, kai kurios firmos markizes dažo pagal individualų užsakymą ir leidžia patiems susikurti savo dizainą.

Patogi ir praktiška apsauga nuo saulės

Tam tikro kiekio saulės reikia visiems. Deja, šiais laikais saulė yra gana pavojinga, todėl turime ją riboti. Džiugi naujiena, kad turime nemažai gerų priemonių jai suvaldyti. Markizės – viena geriausių. Speciali medžiaga, iš kurios pagaminta markizė, sugeria pavojingus spindulius, todėl markizėmis padengti terasu stogai, pavėsinės, langai ir balkonai bus po saugiu šešėliu. Šis uždangalas natūraliai sukuria šešėlį nuo saulės. Iš lauko pusės virš lango primontuota markizė sulaikys tiesioginius spindulius, bet neužstos vaizdo.

Kokybiškos markizės – ilgaamžiška investicija. Metalinės jų dalys yra atsparios korozijai, o tvirta ir patvari medžiaga yra atspari saulės spinduliams ir drėgmei, nenubluks ir nesusitrauks, todėl ilgai tanaus ne tik kaip puikus stogelis virš langų, bet ir kaip gera stogas virs terasos. Markizes lengva primontuoti ir valdyti, neiškils problemų, jei norėsite pakeisti jų vietą. Esant poreikiui, galima pasirinkti automatizuotą valdymą. Jis bus itin greitas – spustelėjus mygtuką markizė išsiskleis ir susisuks pati. Ieškantiems dar didesnio patogumo, verta rinktis markizes su įsidiegtais specialiais davikliais, kurie markizėms suteiks išmanumo: pradėjus šviesti saulei jos nusileis, o pakilus vėjui susisuks savarankiškai.

Nemėgstantiems karščių ir taupantiems

Elektra dažnai sudaro nemažą dalį mūsų išlaidų, todėl dažnai ieškome būdų, kaip jos sunaudoti mažiau. Vasarą tokia galimybė tikrai atsiranda. Ilga diena leidžia nuo ankstaus ryto iki vėlaus vakaro džiaugtis natūralia šviesa kambaryje, o namai būna šilti be papildomų pastangų. Kad vasarą elektros sąnaudų būtų dar mažiau, vertėtų sumažinti patalpų vėdinimo bei kondicionavimo išlaidas. Bet kaip be elektrą ryjančio vėdinimo priemonių sumažinti karštį patalpoje? Langų markizės – viena iš efektyviausių priemonių. Virš pietinių langų esančios markizės gali sumažinti patalpų įkaitimą net iki 65 proc., o prie rytinių ar vakarinių langų – iki 77 proc.

Kuriantiems jaukumą

Jeigu namuose, kavinėje ir restorane siekiate susikurti patrauklią aplinką, markizės gali būti kaip tik tai, ko ieškote. Markizės virš langų ar terasos suteiks namui ne tik išorinio grožio, bet ir vidinio jaukumo. Lyjant lietui ar šviečiant saulei markizės bus jūsų užuovėja. Virš lango esanti markizė leis laikyti langą atidarytą lyjant lietui ir neleis jam patiki į vidų. Tai reiškia, kad markizės ne tik gerai apsaugo nuo saulės ir karščio, bet ir tinka visiems, mėgstantiems lyjant jaukiai sėdėti lauke ir pro langą grožėtis lauko peizažu arba dulkiant lietui sėdėti lauko terasoje su mėgstamo gėrimo puodeliu rankoje.

Markizių kainos

Jeigu planuojate įsigyti markizę ir domėjotės, kiek gali kainuoti markizes langams ar bandėte įsitikinti, kad jums įkandama markizes terasoms kaina, turėjote pastebėti, kad markizes parduodančių įmonių tinklalapiuose konkrečios kainos nėra nurodytos. Taip yra todėl, nes markizes kaina priklauso nuo to, kokio aukščio, pločio, medžiagos ir kiekio markizių nori klientas. Tad norint sužinoti markizių kainą, reikia skambinti nurodyti numeriu ar pateikti užklausą ir taip išsiaiškinti, kur konkrečiai yra parduodamos markizes pigiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *