Maudymosi kostiumėliai – kaip teisingai išsirinkti?

Marius avataras

maudymukaiRuošiatės šiltųjų metų sezonui ar atostogoms prie mėlynos jūros? Greičiausiai ieškote naujo paplūdimio apdaro, su kuriuo atrodytumėte elegantiškai ir žavingai. Maudymosi kostiumėliai iš tiesų vasarą tampa pačiu pagrindiniu ir svarbiausių moterų pirkiniu. Deja, didelėje gausybėje lengva pasimesti ir sunku išsirinkti tą, kuris skirtas būtent Jums. Stilistų teigimu, ieškant tinkamo maudymuko svarbiausia neskubėti ir tinkamai jį įvertinti. Mat, atrodo, nedidelis drabužėlis iš tiesų yra labai svarbus akcentas, o prastas išsirinkimas gali reikšti prastą įvaizdį.

Viršutinės dalies pasirinkimas

Perkant dviejų dalių maudymosi kostiumėlį ,labai svarbu įvertinti, kad viršutinė dalis atitiktų Jūsų figūrą. Renkdamasi maudymosi kostiumėlio liemenėlę, atkreipkite dėmesį į savo sudėjimą. Didelę krūtinę turinčioms moterims puikiai tinka šviesių spalvų liemenėlės, geriausiai, kad būtų nepakietintos ir lygios medžiagos. Jei krūtinė nedidelė – atvirkščiai – geriausiai Jums tinka tamsių spalvų maudymosi kostiumėliai, su raukinukais ir klostėmis, plonomis petnešėlėmis arba be jų. Petnešėlės, sudarančios V formą visuomet paryškiną krūtinę, o įvairios detalės ir smulkmenos padailina liemenėlę.

Kelnaičių priderinimas

Renkantis atskirų dalių maudymuką labai svarbu išsirinkti prie figūros derančias kelnaites. Kad maudymukai padeda pabrėžti moteriškas linijas, žino kiekviena dama, todėl geriausiai rinktis tokias kelnaites, kurios pabrėžtų Jūsų privalumus. Norinčioms pabrėžti užpakaliuką geriausiai tinka šviesios ar net visiškai baltos kelnaitės. Taip pat tiks nėrinukais padabintos kelnaitės arba šortukai. Kad vizualiai išgautumėte ilgesnių kojų įspūdį, vilkėkite giliai iškirptas kelnaites, taip atrodys, kad Jūsų kojos ilgos, o liemuo lieknas. Norinčioms nukreipti dėmesį nuo sėdmenų patariama rinktis tamsias kelnaičių spalvas, stambias juosteles ir jokių detalių.

Abiejų dalių draugystė

Kad Jūsų maudymosi kostiumėlis atrodytų idealiai, svarbu suderinti abejas maudymuko dalis. Skirtingų dalių maudymosi kostiumėliai, be abejo, gali būti ir patys įvairiausi. Itin dažnai tai siūlo žymių dizainerių darbai. Tačiau pačioms renkantis šį vasaros apdarą stilistai pataria paisyti paprasto patarimo, kuris padės neprašauti pro šalį – vieną maudymosi kostiumėlio dalį rinkitės ne daugiau nei trimis tonais besiskiriančią nuo kitos, o ryškias spalvas derinkite su neutraliomis balta ir juoda.

Mėgstančioms tradicijas

Nors ankščiau buvo manyta, jog vientisi maudymukai buvo tik pagyvenusių moterų paplūdimio drabužis, šiuolaikinė mada apsuko ratą ir vėl kuria stilingus ir pritrenkiančius vientisus maudymosi kostiumėlius. Net ir garsiausi dizaineriai kasmet pristato naujas maudymosi kostiumėlių kolekcijas, kuriose pagrindinį vaidmenį vaidina būtent vientisi maudymosi kostiumėliai.

 

Įrašo “Maudymosi kostiumėliai – kaip teisingai išsirinkti?” komentarų : 1

  1. Ruta avataras

    Visoms merginoms rekomenduoju pirkti tik dvieju daliu kostiumelius, net jei jusu figura yra netobula, vistiek puikiai atrodysite, nes vientisi jau kazkokie pasene…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *