Modernus ir greitas spausdinimas skaitmenine spauda

Marius avataras

skaitmenine spaudaŠiandien kur kas paprasčiau kurti ir spausdinti. Tereikia maketavimo programos, lakios vaizduotės arba sukurto šablono ir tinkamo spausdintuvo. Vyrauja du pagrindiniai spausdinimo būdai – ofsetinė ir skaitmenine spauda. Jei jau turite sumaketuotą atviruką, lankstinuką, kvietimą, plakatą, sertifikatą ir kitus reklaminius ir nereklaminius maketus, telieka išsirinkti kokiu būdu ir kur spausdinti. Skaitmenine spauda Vilniuje leis išsirinkti geriausią bei optimaliausią variantą.

Skaitmeninė vs ofsetinė spauda

Prieš pasirenkant spausdinimo būdą, reikia išsiaiškinti skaitmeninės bei ofsetinės spaudos skirtumus. Tada apsvarstyti kiek vienetų jums reikia. Visų pirma skaitmeninė spauda pasižymi greita spauda, jūsų sumaketuotas leidinys bus kur kas greičiau atspausdintas nei ofsetine spauda. Tik reikia nepamiršti, kad norint spausdinti didesniais kiekiais (daugiau nei 500 vnt.), verta rinktis ofsetinę spaudą. Skaitmeninė spauda yra populiarus mažų tiražų bei įvairių formatų spausdinimo būdas lazeriniais arba rašaliniais spausdintuvais. Vadinasi, tai ne tik greitesnis, bet ir pigesnis spausdinimo būdas mažiems tiražams (iki 500 vnt.). O štai ofsetinės spaudos kaina priklauso nuo tiražo: kuo tiražas didesnis, tuo vieneto kaina mažesnė. Taip pat ofsetinei spaudai svarbus kokybiškas maketas, tad prireiks didesnių išlaidų maketo dizainui. Dar vienas svarbus skaitmeninės spaudos aspektas – nereikia būti profesionaliu dizaineriu ar maketuotoju, kadangi čia nereikalingas sudėtingas spaudinio paruošimas. Tad galite ir savarankiškai sukurti norimą maketą, o atspausdintu rezultatu galėsite džiaugtis jau tą pačią dieną! Be to, galima pasirinkti vienpusį ar dvipusį spausdinimą,  įvairius formatų variantus: nuo vizitinės kortelės iki didžiulio plakato. Galima spausdinti net ir mažo tiražo leidinių katalogus, knygas.  Galų gale, galima rinkti spalvotą ir nespalvotą spausdinimą.

Skaitmeninės spaudos galimybės

Primityvu manyti, jog skaitmeninės spaudos galimybės apsiriboja tik ties popieriumi. Spaustuve vilniuje siulo skaitmenine spauda ant audinio. Dabar itin populiarus šiuolaikiškas spaudos būdas, suteikiantis galimybę įprastus leidinius (reklamas, vėliavas, plakatus ir kt.) pateikti netradiciškai. Tai suteikia skaitmeninė spauda ant tekstiles. Gali kilti įtarimas, jog skaitmenine spauda ant audinio yra nepatvari, ypač jei reklama kabės lauke. Štai vėjas, lietus, sniegas gali labai greitai sugadinti jūsų reklamą. Visgi, spauda ant tekstilės spausdinama profesionaliais bei moderniais įrenginiais, o maketas spausdinamas ant neirstančios medžiagos, pasižyminčia patvarumu. Ypatingai patvari medžiaga lauko reklamai – tentai. Jų galiojimo terminas iki 5 metų. Tentus galima pakabinti ant pastatų, automobilių, priekabų ar net ant motorinių ir paprastų valčių. Be to, tokiu atveju jūsų reklama bus ir mobili: keliaudami transporto priemone pasieksite didesnį tikslinę auditoriją! Galima rinktis ir iš įvairių formatų. Belieka susikurti ir susimaketuoti tai, ko jums reikia, apie ką svajojate, o skaitmeninė spauda Vilniuje išpildys jūsų troškimą.

Kokybė ir kaina

Skaitmenine spauda vilnius – optimalus pasirinkimas, ieškantiems puikios kokybės ir kainos santykio. Ne tik greitas ir kokybiškas spausdinimas, bet ir patrauklios kainos pasižymi skaitmenine spauda Vilniuje. Skaitmeninės spaudos kaina dažniausiai priklauso nuo spaudos tipo (spalvotas ar nespalvotas), ant ko spausdinama (popieriaus, tekstilės, audinio, tento), formato bei vienetų skaičiaus. Skaitmenine spauda neabejotinai gelbsti reklamos įmones, privačius asmenis ar tiesiog jūsų asmeninius poreikius, kadangi gali pasiūlyti spauda mažiems tirazams. Vadinasi net, jei norite papuošti savo sodybos terasą reklaminiu tentu, tai galite įgyvendinti net jei jums reikalingas tik vienas vienetas. Tad vienareikšmiškai skaitmenine spauda yra puikus spausdinimo būdas, norintiems sutaupyti bei siekiantiems geros kokybės leidinio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *