Mokesčių grąžinimas Norvegijoje ir vaiko pinigai

Marius avataras

Posted on :

mokesčių grąžinimas NorvegijojeGrįžus iš svetimos šalies tiesiog privalu susitvarkyti visus dokumentus, kurie jums gali padėti gauti papildomą pinigų sumą. Mokesčių grąžinimas Norvegijoje vykdomas pasisamdžius profesionalią firmą, kuri už gana mažus įkainius pasirūpins visais reikalingais dokumentais ir procesas. Galite būti tikras, kad jie siekia, jog visi pinigai pakliūtų į jūsų kišenę. Paprasčiausiai, pirmiausia iš Norvegijos keliaujantys pinigai pasieks įmonę ir tiks apskaičiavę savo darbo išlaidas jie grąžins jums likusią sumą. Tai tik parodo, kad firma labai suinteresuota pasiekti kuo didesnę sumą.

Išties, Norvegija gana dosni šalis. Net ir nebe dirbantiems joje asmenis suteikia įvairias socialines garantijas. Kaip kad viena iš tokių, kuris skirta asmenims, kurie turi mažamečių vaikų. Vaiko pinigai Norvegijoje teikiami, jeigu atitinkate šiuos reikalavimus:

  • Visa šeima gyvena Norvegijoje ir yra įregistruota gyventojų centre.
  • Kai vienas iš tėvų dirba Norvegijoje, o likusi šeima yra Lietuvoje.

Kaip matote, bet kuriuo atveju, jei turite mažametį vaiką – galite gauti kompensaciją iš Norvegijos, kuri suteiks socialinę pašalpą vaiko auginimui. Daugiau informacijos ieškokite nukeliavę į specialias institucijas, kurios įsikūrusios Norvegijoje.

Na, o dabar šiek tiek plačiau apie mokesčių grąžinimą Norvegijoje. Geriausiai darbą atlieka profesionalai, kurie puikiai išmano savo darbą ir visada siekia kuo geresnio rezultato. Paprastai visi dokumentai tvarkomi iki mėnesio laiko, o palaukus dar papildomai porą savaičių, jau galite džiaugtis papildomai pinigais, kuriuos išmokėjo Norvegijos mokesčių inspekcija.

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje, logiška, vykdomas tik tiems asmenims, kurie dirbo pagal legalią darbo sutartį ir paprastai darbo trukmė yra ne trumpesnė nei 3 mėnesiai. Mažesnė trukmė neužtikrina, kad jums apskritai priklauso kiek nors pinigų.

Visas mokesčių grąžinimas Norvegijoje vykdomas remiantis tiek Lietuvos Respublikos, tiek Norvegijos įstatymais, tad galite būti tikras, kad niekas nebus pažeista. Įmonės užsiimančios tokia veiklą yra įgaliotas mokesčių gražinimo agentas, kuris savo veiklą taip pat vykdo legaliai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *