Nauji butai Vilniuje: butas, kotedžas ar namas?

Marius avataras

Posted on :

Kiekvienais metais Vilniuje savo būstą įsigyja vis daugiau žmonių. Sostinė yra dažniausias pasirinkimas ieškant gyvenamosios vietos. Čia yra daugybė privalumų, dėl kurių į sostinę kasmet gyventi keliasi daugybė žmonių. Tai ir plati darbo rinka, ir puikiai išvystyta infrastruktūra, ir daugiau galimybių nei kituose miestuose. Todėl naujakurius sostinėje domina nauji butai Vilniuje. Dideliame mieste ir būstų pasirinkimas platus. Kokį rinktis geriausia?

Gyvenantiems miesto ritmu

Vienas populiariausių pasirinkimų Vilniuje, ieškant būsto, yra butas. Tiek senos statybos, teik naujos statybos daugiabučiuose kasmet parduodama daugybė butų. Tačiau pastaruoju metu ypač populiarūs butai naujos statybos namuose. Kuriame nauji ir šiuolaikiški projektai visai neprimena mums įprastų senos statybos daugiabučių.

Todėl jeigu ieškote gyvenimo mieste privalumų, tokių kaip galimybė gyventi miesto centre, verte pagalvoti apie buto įsigijimą. Naujausi daugiabučių projektai yra statomi įvairiuose miesto rajonuose. Visi jie yra geras pasirinkimas tiems, kurie nori rasti gyvenamąją vietą arti savo darbovietės, vaiku ugdymo įstaigų ar arčiau centro, kur lengvai pasiekiamos visos miesto pramogos ir paslaugos.

Norintiems savo kiemo

Jeigu svarstote apie gyvenimą mieste ir privatumą, Jums patiks nauji butai Žvėryne Vilniuje kiek toliau nuo centro, tačiau su galimybe įsigyti nuosavą namą. Vilniuje tokio tipo namai parduodami arba individualiai, arba naujai sukurtuose namų kvartaluose, kuriuose jau būna įrengta infrastruktūra. Individualaus namo pasirinkimas yra puikus, jeigu svajojate apie savo nuosavą kiemą su galimybe terasoje išgerti rytinės kavos, o vakare išsikepti vakarienę griliuje.

Vilniuje naujos statybos namų projektai labai įvairūs. Jų galima rasti įvairiuose miesto rajonuose. Gyvenimas individualiame name suteikia daugiau privatumo ir daugiau erdvės. Todėl dažniausiai tai geras pasirinkimas jaunoms šeimoms su vaikais ar žmonėms, kuriems daug laiko dirba iš namų.

Ieškantiems kompromiso

Jeigu baiminatės, kad prie individualaus namo reikės daug dirbti, tačiau nenorite įsisprausti ir į butą daugiabutyje, kur šalia daug kaimynų, Vilnius siūlo ir tarpinį variantą – tai kotedžai. Tokio tipo naujos statybos būstas Vilniuje tampa vis populiaresnis. Įsigiję kotedžą, Jūs gausite visus nuosavo namo privalumus. Nes taip pat turėsite savo kiemą, savo automobilio stovėjimo vietą. O kartu šalia bus daug mažiau kaimynų nei būtų gyvenant daugiabutyje. Dažniausiai kotedžai Vilniuje įrengiami išskirtinėse vietose, kurios žavi naujakurius. O perkant dar tik statomą kotedžų kvartalą, galite patys pasirinkti jo išplanavimą ir apdailos sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *