Nauji butai Vilnius ir jo pavyzdžiai

butai VilniusNT agentūros jau kuris laikas džiaugiasi NT suaktyvėjimu ir padidėjusiu sandorių skaičiumi. Kuomet prieš dešimt metų itin dažnai ir noriai žmonės pirko ir statėsi individualius namus, šaindien šiuolaikinis lietuvis mielai renkasi modernų butą. Ypač didžiuosiuos miestuose itin dažnai parduodami nauji butai Vilnius puikus pavyzdys. Čia NT brokeriai gali pasiūlyti itin platų butų pasirinkimą, o naujakurius vilioja šiuolaikiški, modernūs ir jaukūs butai visiškai neprimenantys taip ilgai klijuotos degtukų dėžutės etiketės butui mieste.

Atokiau nuo centro

Architektai, statydami naujus daugiabučius, rūpinasi, jog juose įsikurti būtų patogu, o gyventi būtų lengva ir miela. Todėl kuriant naujus butus pasitelkiama naujausia technologija, o taip pat projektai dažniausiai įgyvendinami šiuolaikiniam žmogui itin priimtinose vietose. Ilgą laiką Vilniaus centre esantys nauji butai buvo kone geidžiamiausi, tačiau šiandien dažnas lietuvis, ypač turintis šeimą, ieško kažko tolėliau. Vienas geriausių pasiūlymų, ieškantiems naujo buto Vilniuje, tačiau ne pačiame centrinių gatvių šurmulyje – nauji butai tokiuose rajonuose kaip Antakalnis. Čia nuolat plečiama naujų daugiabučių statyba, o savo sritį išmanantys architektai kuria puikius projektus su žaliomis vejomis, moderniomis terasomis ar išėjimais ant stogo.

Miškas mieste

Ieškančius ramybės ir gamtos atgaivos dažnai ne itin vilioja butai Vilnius šiuo klausimu išsiskiria, nes turi projektų ir nemėgstantiems miesto. Štai pavyzdžiui įgyvendintas puikus naujų daugiabučių projektas šalia Burbiškio miško yra akivaizdžiausias pavyzdys. Čia gamta apsupa naujos statybos namus, kuriuose įsikūrusios šeimos mėgaujasi ne tik privatumu, bet ir šiuolaikiniais privalumai – automatiniu šildymu, požeminėmis automobilių stovėjimo aikštelėmis, žaidimų zonomis vaikams.

Originalios idėjos

Yra žmonių, manančių, jog butas niekada neprilygs individualiam namui. Tačiau šiandien architektai griauna visus mitus ir naujakuriams siūlo itin modernius, prie šiuolaikinio žmogaus poreikių pritaikytus daugiabučių projektus. Jie siekia įrodyti, kad patogų gyvenimą gali suteikti ir apgalvoti butai Vilnius tuo jau įsitikino. Štai pvz., netoli sostinės centro įgyvendinamas projektas, savo idėja primenantis patį Venecijos miestą, yra puikus įrodymas. Čia parduodami kelių aukštų butai su atskirais įėjimais, terasomis, sodais. O šalia išėjimo iš namų visada ramina vandens ramybė. Galima pagalvoti, kad geriau nebūna? Būna – iki miesto centro vos keli kilometrai, galima pasivaikščioti pėsčiomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.