Paminklai ir visi kiti darbai turėtų būti užsakomi iš vieno paslaugų teikėjo

Marius avataras

Posted on :

paminklaiPaprasti paminklai yra pigiausi ir dabar tai pabrėžia kone kiekvienas gamintojas. Tačiau daugeliui užsakovų vertėtų labiau domėtis panašių paslaugų užsakymo ypatumais. Mat, daugelis klysta galvodami, kad užsakydami paprastą paminklą, paslaugų teikėjas jį dar ir sumontuos. Jeigu užsakote paminklų gamybos paslaugas ir tuo pačiu tikitės, kad tie patys paslaugų teikėjai juos dar ir sumontuos, tuomet apie tai turite informuoti patį paslaugų teikėją. Aiškiau kalbant, kreipdamiesi dėl paminklų gamybos paslaugų, nepamirškite paminėti, kad jums bus reikalingos ir montavimo paslaugos. Tada specialistai galės tiksliai įvardinti galutinę paslaugų kainą. Žinoma, toks užsakymas neapsiriboja ties paslaugų pasirinkimu – klientas turi pateikti informaciją ir apie kapaviečių vietas bei jų būklę.

Jeigu kartu užsakomi ir montavimo darbai, ir kapaviečių tvarkymas, tuomet jums teks išleisti gerokai didesnę sumą nei tikėjotės. Paminklų gamybos kaina yra viena, montavimo – kita, o kapaviečių tvarkymas įkainojamas dar atskira suma. Kreipdamiesi į vieną paslaugų teikėją, būtinai įsitikinkite, kad jis siūlo visas jums reikalingas paslaugas. Būna atvejų, kuomet klientai užsisako tik paminklų gamybos paslaugas, o paskui tik sužino, kad montavimu teks rūpintis patiems. Tam, kad tokių nesklandumų išvengtumėte ateityje, prieš užsakymą pateikite informaciją kokių paslaugų jums reikės ir tiek. Tada paslaugų teikėjai paskaičiuos darbo, laiko bei kitas sąnaudas ir tada pateiks galutinę kainą.

Ypač svaru pabrėžti, kad bet kokiu atveju būtų naudinga sudaryti paslaugų sutartis. Jose būtų įsipareigojimai. Tai reiškia, kad sutartyje būtų nurodomi kokie darbai turės būti atliekami. Taip pat sutartyje pabrėžiamos ir paslaugų kainos, o tai jums padės apsisaugoti nuo nepatikimų paslaugų teikėjų. Užsakant paminklų gamybos ir visas kitas paslaugas, tiesiog būtina elgtis atsargiai. Jokiu būdu nereikėtų rinktis tų paslaugų teikėjų, apie kuriuos nėra jokios informacijos viešoje erdvėje.

Norint išvengti apgavysčių ar nesusipratimų, patartina rinktis tuos paminklų gamintojus, kurie randami pirmose paieškos sistemų vietose. Dažniausiai ten rikiuojasi įmonės, kurios siūlo ne tik paminklų gamybos paslaugas, bet ir visas kitas susijusias paslaugas. Rinkdamiesi vieną paslaugų teikėją, tikėtina, jog sutaupysite nemažai laiko ir pinigų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *