Šaudymas lazeriais Kaune – puiki gimtadienio dovana

Marius avataras

Posted on :
,

„Imperijos“ kariuomenė puola „Sukilėlių“ bazę. Kariai paruošti itin gerai, jų rankose – naujausi lazeriniai ginklai. Jėgos apylygės, tad šioje kovoje laimės sumanesnis ir geresnis strategas, sugebantis panaudoti skirtingus lazerinius ginklus. Tai ne ištrauka iš naujausio „Žvaigždžių karų“ animacinio serialo, ar naujai kuriamo filmo scenarijaus. Tai eilinė dviejų draugų grupių akistata lazerių mūšio vietoje Kaune. Šiame „mūšyje dalyvauja dvi grupės žmonių, apsiginklavusių lazeriniais šautuvais ir bandančių įveikti vieni kitus. Nieko apie tokią aktyvią pramogą nesate girdėję? O apie dažasvydį? Viskas gana panašu į realų dažasvydį, tik viskas vyksta švariau, saugiau ir tiksliau.

šaudymas lazeriais

Švariau

Šaudymas lazeriais reiškia, kad šaudoma elektroniniu signalu, o ne dažų pripildytais šoviniais. Dėl to nereikalinga speciali apranga. Nebent prieš atvykdami į šią dvikovą jos dalyviai sugalvoja apsirengti teminiais kostiumais. Viskas vyksta švarioje patalpoje, arba lauke, tad pargriuvus rūbai nebus ištepami taip, kad paskui neįmanoma išplauti.

Saugiau

Lazerių erdvė yra saugi. Paprastai visos kliūtys yra aptaisytos minkštomis apsauginėmis medžiagomis, kad į jas atsitrenkus neiškiltų joks gumbas ar mėlynė. Tai pramogos vaikams ir suaugusiems, todėl saugumas yra pagrindinis šio laisvalaikio prioritetas. Maža to, nereikalinga jokia papildoma saugumo įranga – kaukės antkeliai, juosmens srities apsaugos, pirštinės. Juk šaudoma elektroniniais signalais, kurie nekenkia organizmui.

Tiksliau

Šaudant lazeriu yra nustatomas šūvių skaičius, taip pat ir gyvybių skaičius. Jei į priešininką pataikote vieną kartą, nuimama viena gyvybė. Kiek gyvybių liko parodoma ant šautuvo esančiame LED ekrane. Kai gyvybės baigiasi, šautuvas paprasčiausiai nebešaudo. Tai tikslu ir aišku, todėl dar azartiškiau ir įdomiau.

Technologija yra gana paprasta. Kiekvienas žaidėjas užsideda specialią „karūną” ant galvos su davikliais, kurie fiksuoja „lazerio“ šūvius. Daviklių duomenys perduodami į šautuvą, todėl dalyvis mato, kiek gyvybių jam liko. Ginklai skiriasi pagal roles – vieniems komandos nariams atitenka automatai, kitiems, snaiperiniai šautuvai, pistoletai, taip pat ir granatos. Yra galimybė vieną komandos narį paskirti karo mediku, kuris gydo sužeistus draugus. Taip atstatomas gyvybių skaičius ir komandos narys ne taip greitai iškrenta iš žaidimo.

Tai puiki gimtadienio dovana. Tokios gimtadienio dovanos nori daugybė berniukų ir net mergaičių, nes lazerių erdvėje visų jėgos lygios. Lazeriai Kaune yra nauja pramoga, todėl apie ją daug kas nežino. Pasidomėti plačiau galite interneto svetainėje www.lazertronas.lt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *