Skolų panaikinimo ir mažinimo „sniego gniūžtės metodas“

Marius avataras

Skolų mažinimas ir panaikinimas yra tikslas, kurį nori pasiekti beveik kiekvienas žmogus pasaulyje. Žmonės, kuriems patiko naudotis kreditinėmis kortelėmis, pagaliau suvokia savo veiksmų pasekmes, todėl imasi veiksmų savo problemoms spręsti. Žmonės, norintys pasiekti visiškos skolos sumažinimo ir panaikinimo tikslą, dažnai kreipiasi pagalbos į ekspertus. Kitaip skolų išieškojimas neišvengiamas.

Šiandien yra daug specialistų, kurie gali padėti žmonėms, kurie nori atsikratyti savo įsipareigojimų. Šios skolos mažinimo ir panaikinimo paslaugos dažnai analizuoja kliento atvejį ir sugalvoja geriausią būdą pasiekti savo tikslą. Dažnai šios skolų mažinimo ir panaikinimo įmonės pasiūlys skirtingus būdus, kuriais žmogus gali atsikratyti savo įsipareigojimų. Vienas iš tokių būdų bus aptartas šiame straipsnyje.

Sniego gniūžtės skolų panaikinimo ir mažinimo metodo prasmę galima nuspėti jau iš jo pavadinimo. Jei žiūrite animacinius filmus, galbūt žinote, ką tai reiškia. Sniego gniūžtė, nuriedėjusi nuo kalvos viršūnės, judėdama padidins greitį ir padidės. Tai suteikia supratimą apie tai, ko siekiama šiuo skolos mažinimo ir panaikinimo metodu.

Šio skolų panaikinimo ir mažinimo metodo tikslas yra panaikinti savo skolas panašiai kaip sniego gniūžtės atveju. Tai reiškia, kad juo siekiama padėti jums pradėti nuo mažų skolų grąžinimo lėtai, o iki didelių skolų – vis greičiau.

Kaip tai daroma?

1) Išvardykite visas savo skolas nuo mažiausios iki didžiausios – tai padės aiškiai matyti savo tikslą ir planuoti. Išvardinę visas savo skolas galėsite tvarkingai jas įvertinti ir tai leis aiškiai planuoti skolų mažinimo ir panaikinimo strategiją.

2) Reguliariai mokėkite minimalų visų skolų likutį – kreditoriai dažnai nustato minimalų likutį, kurį turite reguliariai mokėti už savo skolą. Išvardinę visus savo įsipareigojimus, turite įsipareigoti reguliariai mokėti minimalius likučius. Tai reiškia, kad galėsite lėtai sumažinti visas savo skolas. Tačiau tai nėra pagrindinė skolų panaikinimo ir mažinimo sniego gniūžtės metodo dalis.

3) Sužinokite, kokia yra papildoma suma, kurią galite sumokėti – atlikę minimalius mokėjimus už visas išvardytas skolas, pabandykite išsiaiškinti, ar galite išleisti papildomą sumą, kad pradėtumėte mokėti savo mažiausią skolą. Tai reiškia, kad nors ir sumažinsite visas savo skolas, jūsų mažiausias kreditas bus panaikintas daug greičiau nei kiti.

4) Pakartokite ciklą – sumokėję mažiausią skolą, naudokite pinigus, kuriuos numatėte minimaliems mokėjimams, kad sumokėtumėte kitą skolą sąraše. Tai reiškia, kad kitai skolai bus priskirtos šios sumos:

a) Minimalus mokėjimas už skolą

b) Minimalus mokėjimas už ankstesnę skolą

c) Papildoma suma, kurią galite sau leisti

Kaip matote, kiekvienos skolos biudžete numatyta suma didėja, kai kiekviena skola yra išmokama. Tai reiškia, kad galėsite daug greičiau sumokėti didesnes skolas; taigi, „sniego gniūžtės“ efektas. Naudodami šį skolų panaikinimo ir mažinimo metodą galėsite sumažinti savo mokėjimo grafiką kelerius metus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *