Slankiojantys ir atveriami kiemo vartai

Marius avataras

kiemo vartaiGyventi nuosavame name yra patogu ir malonu. Tai neįpareigoja ir leidžia atitrūkti nuo kasdieninio miesto šurmulio. Taip, visa tai skamba puikiai, tačiau gyvenamąjį būstą reikia juosti tvora, o joje neišvengiamai turi būti įmontuoti kiemo vartai. Šiandien jų gausa ir įvairovė atveria puikų tiek įprastų, tiek automatizuotų vartų pasirinkimo laisvę.

Laikyti automobilį gatvėje yra nepatogu ir ne itin saugu, todėl jis įprastai yra laikomas gyvenamosios vietos teritorijoje. Kadangi važiuoti į miestą tenka dažnai, platūs, įvažiavimo vietoje sumontuoti vartai palengvina ne vieno žmogaus kasdieninį gyvenimą. Vartų automatika, priešingai nei įprastai atveriami vartai, suteikia ne vieną svarų privalumą šios sistemos turėtojams. Tai patogu, o jų naudojimas yra saugus ir visiškai nekenksmingas ar rizikingas. Ši naujovė yra plačiai naudojama šiuolaikinėje visuomenėje, todėl slankiojantys kiemo vartai tampa privalumu  ne vienos šeimos gyvenime.

Vartų konstrukcijos pagrindą sudaro atraminiai stulpeliai, betoninis pamatas, patys vartai ir svarbiausia dalis – Roger Technology  slenkamų vartų automatikos sistema. Ją sudaro valdymo blokai, signalinis švyturėlis, davikliai, fotoelementai ir integruotas radijo kanalas su dvejais nuotoliniais vartų valdymo pulteliais. Gamybos procesas gali atrodyti sunkiai, tačiau tai užtikrina itin patogų ir lengvai prieinamą kiemo vartų valdymą vos vieno paspaudimo pagalba. Nėra dėl ko rūpintis, kai visa tai už jus padaro kiemo vartu automatika.

Šiuolaikinė vartų montavimo tendencija rodo, jog žmonės vis dažniau renkasi ne atveriamus, o slankiojančius – automatizuotus vartus. Šį pasirinkimą įtakoja kelios labai aktualios priežastys. Visų pirma, tokio pobūdžio konstrukcija užima nedaug erdvės, todėl šie kiemo vartai gali būti montuojami net ir nedideliuose sklypuose. Kita savybė yra ne ką prastesnė: tai patikimi, ilgaamžiški ir lengvai valdomi vartai, turintys plačią panaudojimų gamą.

Metaliniai vartai pasižymi tvirta konstrukcija, o jų veikimo principas leidžia efektyviai šia sistema naudotis net ir žiemą. Vartų mechanizmai šaltu metų laiku neužšąla, todėl juos naudoti yra patogu visus metus. Visa tai padaryti vieno mygtuko paspaudimu yra tikrai paprasta, todėl dvejoti neverta. Stabili ir itin patikima konstrukcija suteiks naudojimo malonumą ir saugumo jausmą.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *