Spintos stumdomomis durimis

Marius avataras

Posted on :

spintosJokių namų neįsivaizduojame be spintos. Šiuo metu populiariausios spintos stumdomomis durimis, nes jos yra praktiškos ir lengvai pritaikomos įvairiose vietose. Prieš įrengiant tokią spintą, pirmiausia, turi būti tinkamai paruošta spintos vieta. Tai yra toje vietoje grindys, lubos ir sienos turi būti išlygintos. Kitaip, statant spintą, kils įvairių problemų. Jeigu nelygios grindys, tada visos durys nuvažiuos į pasvirusią pusę. Jei bus nelygios lubos, sumontavus spintos duris, šios gali strigti. O kai nelygios sienos, tarp sienos ir lentynų bus tarpai. Tad jau darant namuose remontą, grindys, lubos ir sienos turi būti tinkamai išlygintos. Jeigu to nepadarėte arba negalite padaryti, tinkamų sprendimų teks ieškoti projektuojant spintą. Be to spintos vieta turi būti tinkamai sutvarkyta, tai yra reikia sudėti grindis, o sienas nudažyti arba išklijuoti tapetais. Tada į spintą nereikės dėti galinės sienelės, o jūs sutaupysite.

Stumdomų durų sistemos gaminamos plieninės arba aliumininės. Abiejų sistemų kokybė ir kaina yra panašios. Tačiau aliuminio sistema yra lengvesnė, tad ne taip smarkiai bus apkrauti durų apačioje esantys ratukai, todėl jie ne taip greitai nusidėvės, be to durys tyliau važinės. Durų užpildas turi harmoningai derėti bendrame interjere, todėl galima rinktis įvairiausių spalvų baldų plokštes ir stiklus ar veidrodžius, stiklas gali būti tamsintas, su grafiniais elementais ir pan. Durų užpildui taip pat gali būti panaudojama oda, tapetai ir kitos medžiagos. Tiek stiklas, tiek veidrodis yra klijuojami apsaugine plėvele, kad būtų užtikrintas didesnis saugumas.

Labai svarbu tinkamai pasirinkti vidinę spintos įrangą. Pirmiausia, turite būti tiksliai nusprendę spintos paskirtį: ar ji skirta prieškambariui, miegamajam ar vaikų kambariui. Taip pat būtų gerai, jeigu sudarytumėte daiktų, kuriuos laikysite spintoje, sąrašą. Taip jums bus aiškiau, ar spinta tikrai tiks, ar viską, kas numatyta, galėsite į ją susidėti. Atminkite, kad į spintos vidų nereikia dėti brangių plokščių, nes joms netaikomi išskirtiniai atsparumo drėgmei ar tvirtumo reikalavimai, o spintos vidų vis tiek uždengs durys. Kuo daugiau naudosite papildomos spintos įrangos – lentynų, stalčių, įvairių krepšelių ar ištraukiamų kabyklų – tuo jūsų spinta bus brangesnė. Be to, daug patogiau, kai rūbai sukabinti ant kabyklų, taip juos iš karto geriau pamatysite ir lengvai pasieksite. Tad lentynų skaičių geriau kiek galima sumažinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *