5 paprastos taisyklės aistrai santykiuose išsaugoti

Marius avataras

Posted on :

seks pažintysViešumoje vis drąsiau besirodančios netradicinės orientacijos poros, seminarai santykių tema, erotinės literatūros knygų pagausėjimas ir kiti faktai leidžia kelti hipotezę, jog visuomenė pagaliau išdrįso pripažinti, kad seksas egzistuoja ir tai nėra kažkokia amorali tema. Deja, dažnuose namuose net garsiau bijoma ištarti šį žodį, ką jau kalbėti apie atvirą diskusiją su antrąja puse, atverčiant visas kortas – išdėstant nepasitenkinimą keliančius aspektus ir atskleidžiant turimus poreikius. Vietoje to atsitveriama nematoma siena ir ieškoma būdų, kaip vienas kitam įgelti: neretai JIS įninka į kompiuterinius žaidimus, o JI, pradėjusi skųstis nepakeliama „migrena“, paskelbia sekso „streiką“. Seksas – natūralus prigimtinis poreikis, tad, nepatenkinus šio už savo miegamojo durų, dažnam kyla noras žvilgtelėti į kairę. Seks pažintys – kraštutinė alternatyva asmenims, ne tik neturintiems pastovaus partnerio, bet ir nepatenkintiems intymiais santykiais su antrąją puse. Vienos nakties nuotykiai gali suteikti trokštamą pasitenkinimą, tačiau dažniausiai tai lieka vienkartiniu įvykiu, kuriam „iškilus į paviršių“, kyla realus pavojus santuokai ar draugystei. Norint, jog seks pažintys nebūtų aktualios, svarbu išlaikyti aistrą poroje nepriklausomai nuo amžiaus ar buvimo laiko kartu.

O tai padaryti paprasta – tereikia vadovautis keliomis paprastomis taisyklėmis.

  • JI visų pirma turi išlikti pasitempusia moterimi, o ne vien atsidavusia mama ar nusivariusia nuo kojų namų šeimininke. Tai padaryti nėra lengva, tačiau įmanoma, kai norą ir pastangas parodo abi pusės.
  • Moteris, suradusi antrąją pusę, neturėtų „užmigti ant laurų“. Kaip ant mielių augantys kilogramai, nudėvėti treningai, ataugusios plaukų šaknys ir kiti simptomai, rėkiantys, jog „turiu vyrą ir man gerai, nesvarbu, ką galvoja kiti“ – blogas sprendimas. Vyrai myli akimis, tad neigiamos mylimosios išvaizdos permainos neretai paskatina žvalgytis į kitas. O, kaip žinia, seks pažintys tikrai turi ką pasiūlyti…
  • Ir JIS negali apsileisti. „Alaus“ pilvas, nuolatinis sėdėjimas prie televizoriaus, savaitgalio vakarai vyriškoje kompanijoje paliekant mylimąją, amnezija svarbių progų atžvilgiu ir dėmesio trūkumas antrajai pusei – tik dalis tabu, kurių, darnių santykių vardan, būtina vengti.
  • Seksas neturi tapti rutina, kai žinai, kada, kur ir kaip viskas vyks. Veikia tiek atviri pokalbiai šia tema, tiek staigmenos iš abiejų pusių.
  • Šeimai atsiradus vaikų, vyras neturėtų būti išvytas ant sofos ir priverstas laukti geresnių laikų. Jei yra noro, ir šeimai pagausėjus atsiras galimybių skirti laiko vienas kitam.

Jei abu žmonės stengsis puoselėti tarpusavio intymumą, seks pažintys liks paslauga, aktualia tik antrosios pusės neturintiems. Priešingu atveju galimas scenarijus, keliantis rimtą pavojų santykių egzistavimui.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *