Ieškome geriausio maisto šuniui – „Barking heads”

Marius avataras

Posted on :

barking headsAtrodo, kad jau pirkai savo keturkojui visų Lietuvoje ir Anglijoje parduodamų rūšių maistą ir atrinkai tą, kuris geriausiai tinka bei patinka jam, o čia šast… šuniui alergija. Kaltas maistas ir pasaka prasideda iš pradžių. Iš nevilties paklausiau veterinaro apie jo rekomendacijas mano Bondui. Atsakymas buvo vienareikšmis – barking heads.

Kokybė – ne  žodis, o prasmė

Kokybė tai ne įmantrios technologijos, o dėmesys detalėms. Todėl barking heads vizija yra paprasti, gerai žinomi, tačiau itin aukštos kokybės maisto produktų komplektai. Kompanija gamina ir produkciją tiekia veterinarijos klinikoms, specializuotoms parduotuvėms, internetinėms parduotuvėms.

Patirtis ir garantijos

Negalima užmerkti akių prieš kompanijos veiklos metus. Per beveik dešimtmetį barking heads  sukaupta patirtis leidžia sukurti ir pasiūlyti tai kas geriausia už priimtiniausią kainą. Tarkim, barking heads atsiliepimai yra dėl kainos, nes barking heads pigiau nei į rinkodarą daug investuojančio Asana. Kita vertus, barking heads kaina priklauso nuo kiekio. Dėl patogaus išpakavimo galima pasirinkti geriausią barking heads kainos ir kiekio santykį.

Populiariausių reitingas

Jeigu nežinote kokį maistą pasirinkti, bet namie auginate vidutinės arba didelės veislės šunį, rinkitės barking heads bad hair day. Tai yra delikatus ir maistingas maistas, kuriame yra 50 proc. ėriuko mėsos. Toks universalus barking heads maistas pritaikytas net itin jautrų žarnyną turintiems gyvūnams.

Galite rasti kiekvieno amžiaus, veislės šuniui ir katei maisto. Populiariausi yra ­ – barking heads puppy days grain free. Tai šuniukams iki metų skirtas maistas. Šis barking heads sunu maistas atsiliepimai yra patys geriausi dėl labai patogaus įpakavimo, greito atsiuntimo ir subalansuoto maisto.

Mažų veislės šunims reiktų rinktis barking heads quackers. Tai upėtakių mėsos turintis ėdalas skirtas greitiems, mažos veislės šunims. Šis maistas yra be grūdų, todėl tituluojamas kaip pranokusių visą rinkoje siūlomą produkciją.

Tad jeigu vis iš naujo ir iš naujo nesėkmingai bandote pirkti šuniui maistą, o rezultatas – alergijos, šuns virškinamo trakto sutrikimas, išmėginkite universalius gaminius. Vis dėlto, geriausias rekomendacijas gali teikti veterinarai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *