Automobilių išperkamoji nuoma – ką reikėtų žinoti?

Marius avataras

Posted on :
išperkamoji nuoma

Neretai įmonės ir fiziniai asmenys susiduria su situacijomis, kai asmeniniams poreikiams reikalingas automobilis, tačiau nėra pakankamai laisvų lėšų naujos transporto priemonės įsigijimui. Tačiau rinkoje egzistuoja nemažai sprendimų, leidžiančių išspręsti tokias situacijas. Vienas iš variantų – autonuoma Vilniuje, Kaune ar kitame mieste. Tokiu būdu, galima pasirinkti biudžetą atitinkantį automobilį ir rūpintis tik degalų papildymu, o po nustatyto laiko grąžinti jį, arba pratęsti sutartį.  Automobilių nuoma gali būti tiek trumpalaikė tiek ir ilgalaikė, ir ko ilgesnis nuomos laikotarpis, tuo pigiau kainuoja paslauga. Tačiau jos minusas yra tas, kad nepriklausomai nuo to kiek laiko naudositės automobiliu, jį vis vien teks grąžinti. Būtent todėl vis daugiau klientų renkasi taip vadinama išperkamąją nuomą. Ji leidžia po tam tikro naudojimosi laiko ir likutinės vertės sumokėjimo, pasilikti automobilį.

Išperkamoji nuoma, dar vadinama lizingu – yra labai praktiškas variantas, kai reikia spręsti automobilio trūkumo klausimą, be didelių investicijų. Renkantis tokią paslaugą, galima išsirinkti bet kurią, poreikius atitinkančią transporto priemonę, net ir naudotą ir susidėlioti esminius sutarties niuansus. O jie iš esmės yra trys: pradinis įnašas, likutinė vertė ir paslaugos laikotarpis. Apsisprendus dėl šių dalykų, tampa aišku kiek reikės mokėti už automobilį kiekvieną mėnesį. Taigi praktiškai yra galimybė susidėlioti skaičius taip, kad mėnesinė įmoka atitiktų jūsų galimybes.

Pasirinkus naujo automobilio išperkamąją nuomą, galima naudotis ir įvairiais privalumais, kuriuos suteikia paslaugą siūlančios bendrovės. Tai gali būti automobilio periodiniai aptarnavimai, pagalbos kelyje, pakaitinio automobilio suteikimas gedimo atveju, padangų keitimas ir panašiai. Visa tai leidžia rūpinti iš esmės transporto priemonės degalais ir švara, o visi kiti reikalai bus sutvarkyti paslaugos tiekėjo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *