Papuošalai iš sidabro – kaip juos derinti?

Marius avataras

Posted on :
grandinėlė

Papuošalai gali iš esmės pakeisti jūsų įvaizdį, tačiau ne visuomet tik į gerą pusę. Kartais atrodo, kad pasirūpinta viskuo – drabužiais, avalyne, puikiu makiažu, tačiau tarpusavyje netinkamai suderinti papuošalai sugadina visą įvaizdį. Jei norite išvengti tokių nesusipratimų, jums padės papuošalai iš sidabro. Sidabras – pakankamai universalus metalas, kuris tinka su viskuo ir atrodo klasiškai. Tačiau net ir papuošalai iš sidabro turi tam tikras taisykles. Kaip juos derinti su kitais aksesuarais?

Auksas ir sidabras

Dažnai tenka išgirsti, kad aukso ir sidabro derinti nevalia. Tai netiesa. Šios dvi skirtingos medžiagos gali eiti koja kojon, tačiau svarbu žinoti keletą principų. Galite drąsiai derinti apyrankes ir laikrodžius ar smulkesnius pakabukus tarpusavyje, tačiau galvodami apie masyvesnius papuošalus būkite atsargesni. Pavyzdžiui, jei renkatės itin ekstravagantišką sidabro vėrinį, prie jo netiks taip pat masyvūs sidabro auskarai arba visiškai kitokio rašto ir formos apyrankės.

Grandinėlės ir karoliai

Dažniausia klaida norint papuošti kaklą – netinkamo ilgio grandinėlė. Vyresnėms moterims puikiai tinka ilgos sidabro grandinėlės, derinamos su karoliais. Taip galima užpildyti bet kokius kaklo trūkumus ir raukšleles bei pagyvinti įvaizdį. Platų kaklą galima susiaurinti segint ilgą grandinėlę kelių eilių koljė. Jei kaklas ilgas ir plonas, reikėtų vengti trikampio formos grandinėlių ar papuošalų iš sidabro, derinamų su labai ilgais karoliais.

Raštai ir formos

Nors papuošalai iš sidabro ir puikiai dera tarpusavyje, kartais rekomenduojama atsižvelgti į jų raštus formas ir kitus papildomus elementus. Pavyzdžiui, klasikiniai auskarai-akutės puikiai tiks prie įvairių apyrankių ar kaklo papuošalų, tačiau jei renkatės įmantrius auskarus su akmenėliais, šalia jų nederinkite aksesuarų su visiškai kitokiais akmenimis ar papuošalų, pasižyminčių ženkliai kitokiu stiliumi. Pasirinkus futiristinę papuošalų liniją nenaudokite aksesuarų su klasikiniais ar senoviniais elementais, o jei nusprendėte išsiskirti vienu masyviu sidabro gaminiu, pasistenkite, kad kiti jo neužgoštų, o papildytų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *