Baidarių nuoma: kodėl nuomuoti geriau nei pirkti?

Marius avataras

Posted on :
,

baidarių nuomaAtostogos Lietuvos pajūryje bei išvykos prie ežerų su nakvyne – bene pačios populiariausios vasaros pramogos mūsų šalyje. Paskutiniais metais pastarosioms ne ką nusileidžia ir plaukiojimas baidarėmis. Šiai veiklai nemažai vasarotojų ryžtasi bent kartą per sezoną. Tai – puiki galimybė atsipalaiduoti mėgaujantis gamtos vaizdais bei pabendrauti su draugais ar artimaisiais. Nors visą šiai pramogai reikalingą įrangą galima įsigyti, tačiau gerokai populiaresnė yra baidarių nuoma.  Tai – galimybė išsinuomoti norimą baidarę (pageidaujamo vietų skaičiaus, modelio) bei papildomą įrangą reikiamam laikotarpiui, taip pat pasinaudoti kitomis nuomos bendrovės teikiamomis paslaugomos – kelionės trasos sudarymu, baidarių pristatymu ir pasiėmimu ar net nakvynės vietos užsakymu. Nuomos punktai yra išsidėstę įvairiose šalies vietose, ypač ten, kur gamta nepagailėjo gausių upių tinklų.

Kuo baidarių nuoma pranašesnė už kitą alternatyvą – nuosavo inventoriaus įsigijimą?

  • Baidarės ir kita šiai veikla reikalinga įranga kainuoja gana nemažai. Jei nesate užkietėjęs šios veiklos fanatikas ir išplaukiate vos keletą kartų per metus, paskaičiuokite, kada šis pirkinys atsipirks. Baidarių nuoma, padalinus iš visų keliaujančiųjų skaičiaus, „įkandama“ daugeliui. Jei norite sutaupyti, į šią išvyką leiskitės ne „piko“ metu, tai yra ne vasarą, kada prasideda masinės atostogos, bet vėlyvą pavasarį ar ankstyvą rudenį, būtent tada baidarių nuoma nėra tokia populiari ir nuomotojai siūlo žemesnes kainas.
  • Nuomos punktai siūlo įvairias baidares. Priklausomai nuo keliaujančiųjų skaičiaus, galite rinktis skirtingo vietų skaičiaus baidares – dvivietes ar keturvietes (galima rinktis baidares su papildoma vietai vaikui). Siūlomos skirtingų modelių baidarės, kurias specialistai pritaiko pagal klientų pageidavimus: vienos pagal konstrukcines savybes yra tinkamesnės pradedantiesiems irkluotojams, kitos – patyrusiems, siekiantiems greičio bei ekstremalaus plaukimo. Pagalvokite, kokių finansinių investicijų reikėtų ir kur visą inventorių laikytumėte, jei nuspręstumėte viską susipirkti?
  • Baidarių nuoma – ne vienintelė paslauga, siūloma nuomos punktų. Kiekvienas paslaugos teikėjas, kovojantis dėl klientų dėmesio, siūlo visą „puokštę“ pridėtinių galimybių. Bene populiariausia – tinkamiausios trasos pasiūlymas. Aišku, tikri turistai, jaučiantys malonumą visas kelionės detales planuoti patys, gali atlikti tai savarankiškai, tačiau kitiems, ypač naujokams, profesionalų pagalba itin aktuali – juk nesinori susidurti su nemaloniais netikėtumais, galinčiais ilgai atbaidyti nuo šios veiklos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *