Sužadėtuvių žiedai: aukso prabanga ar sidabro spindesys?

Marius avataras

Nusprendėte prašyti mylimosios širdies ir rankos? Sveikiname! Dabar svarbiausias jūsų tikslas – patrauklus ir visus merginos poreikius atitinkantis sužadėtuvių žiedas. Tiesa, pastarojo atranka reikalauja kantrybės ir žinių. Populiariausias pasirinkimas – aukso ir sidabro sužadėtuvių žiedai. Pirmieji žavi savo prabanga ir subtilia elegancija, antri – nuostabiu spindesiu ir nepriekaištingu stiliumi.

Sužadėtuvių žiedai parenkami įvertinus konkrečios merginos pomėgius ir gyvenimo būdą. Jei bijote suklysti, paanalizuokite mylimosios papuošalus – jei mergina renkasi paprastesnio dizaino, kuklesnius dirbinius, greičiausiai aukso prabanga jai gali nepatikti, t. y. su tokiu žiedu mergina jausis nepatogiai. Tokiu atveju rekomenduojame pagalvoti apie ramaus dizaino sidabro papuošalą, kuriuo mergina galės puoštis kiekvieną dieną. Žinoma, dažna ir kardinaliai priešinga situacija – jei mylimoji vertina prabangius dirbinius, nešioja aukso grandinėles ir apyrankes, auksinis sužadėtuvių žiedas akimirksniu ištirpdys jos širdį.

Priimdami vieną ar kitą sprendimą, nepamirškite įvertinti konkretaus metalo privalumų ir trūkumų. Nors auksas yra gana minkštas metalas, jo lydinys yra itin tvirtas, todėl auksiniai žiedai yra patikima ir ilgaamžė investicija, nereikalaujanti sudėtingos priežiūros (aukso dirbinius reikia reguliariai nublizginti). Naujausi sprendimai leidžia sukurti įvairių spalvų aukso papuošalus, todėl mylimajai galite padovanoti tiek tradicinės geltonos, tiek baltos, raudonos, rausvos, mėlynos ar net juodos spalvos dirbinį. Negalima pamiršti ir investicinės aukso vertės – laikui bėgant aukso kainos kyla. Nors auksas yra vienas praktiškiausių sprendimų, užtikrinantis maksimaliausią kainos ir kokybės santykį, negalima pamiršti ir minėtojo metalo trūkumų, kurių vienas svarbiausių yra tai, kad auksas braižosi, todėl neatsargus elgesys gali pakeisti prekinę papuošalo išvaizdą. Be to, aukso paviršius trinasi, todėl jei matas nebus gilus, labai greitai nusitrins. Aukso dirbiniai vertinami ir atsižvelgiant į jų prabą. Auksas gali būti 999, 958, 750, 585, 500 ir 375 prabos. Pati populiariausia – 585 praba, užtikrinanti optimaliausią kainos ir kokybės santykį.

Sidabriniai sužadėtuvių žiedai vertinami dėl itin lengvo apdirbimo, t. y. dizaineriai geba realizuoti pačias novatoriškiausias formos idėjas ir pasiūlyti originaliausius žiedo dizaino sprendimus. Be to, sidabras, lyginant jį su auksu, yra gana pigus, o jų modeliai niekuo nesiskiria nuo auksinių dirbinių. Sidabras vertinamas dėl išraiškingos baltos spalvos ir dailaus blizgesio. Tinkamai prižiūrimas dirbinys atrodo itin prabangiai ir elegantiškai. Didžiausios problemos siejamos su sidabro oksidacija, t. y. dirbinio juodavimu. Tiesa, reguliariai valomas papuošalas prekinę išvaizdą išlaikys ne vienerius metus. Šis žiedas neturi didesnės išliekamosios vertės, o laikui bėgant gali pakeisti formą.

Daugiau informacijos: https://premiere.lt/collections/suzadetuviu-ziedai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *