Populiarios prekės suaugusiems

Marius avataras

Posted on :

prekes suaugusiemsVieniems prekes suaugusiems tekdavo matyti reklamose ir niekada nepirkti, kitiems tai dažnas pirkinys. Vis dėlto, vienas prekes žmonės perka dažniau, kitas suaugusiems skirtas įdomybes – rečiau. Paprašėme, kad vienoje parduotuvėje ir prekes suaugusiems pardavinėjęs pardavėjas papasakotų, kas yra populiariausia. Kaip sako pats buvęs pardavėjas, galbūt tokias prekes daugiausiai pirkdavo būtent jų parduotuvėje, o su tuo susiję gal ir skirtingos kainos, akcijos ar geri gamintojai. Tačiau gali būti, kad suaugusiems kitose parduotuvėse aktualiau buvo kitas asortimentas. Visgi, prekybininkas, nenorėjęs atskleisti, kur dirbo, sutiko papasakoti, kokias prekes suaugusiems paprastai žmonės pirkdavo jo parduotuvėje.

Apatinis trikotažas

Vienas iš populiariausių asortimento skyrių – apatinio trikotažo. Pasirodo, moterys ir vyrai paprastai negali nusipirkti labai seksualių apatinių įprastose parduotuvėse. Tam tikra riba yra, ir tokie drabužiai paprastoje trikotažo parduotuvėje vis tiek bus labiau patogūs, nei seksualūs, orientuoti į praktiškumą, o ne aistros gundymą. Galbūt todėl, anot pardavėjo, tokias prekes suaugusiems, kaip visokias atviras liemenėles, stringus, korsetus, specialius komplektukus žmonės mėgsta pirkti sekso reikmenų parduotuvėse. Čia perkama tai, tačiau perka ir vyrai, ir moterys, nors perkama dažniau tai, ką dėvėtų moterys.

Kontracepcija

Vyras atkreipia dėmesį, kad ne aistrai skatinti, o apsisaugoti prekes suaugusiems taip pat yra įprasta pirkti sekso prekių parduotuvėse. Anot jo, klaidinga galvoti, kad visi perka prezervatyvus tik prekybos centruose, nes šių prekių žmonės dažnai ateina ir į tokias profesionalias parduotuves. Taigi, visuomet verta paieškoti tokių apsaugos priemonių, kurios geriausiai atitiktų poreikius, kad ir kokie jie bebūtų. Kaip tikina pardavėjas, šios prekės suaugusiems, perkamos specializuotoje parduotuvėje, neretai gali atlikti net du vaidmenis. Tai ne tik apsauga, bet ir papildomi malonumai. Mat ši kontracepcija gali padėti pasiekti daugiau pojūčių. Kartais ji gali specialų kvapą, turėti įvairias formas, papildomus dirgiklius, keliančius malonumą. O prezervatyvai nėra vienintelis būdas tą malonumą padidinti, yra ir įvairių priedų.

Vibratoriai

Tai taip pat populiarios prekes suaugusiems Vilniuje. Nors pardavėjas yra įsitikinęs, kad tokias prekes suaugusiems Kaune ir bet kuriame kitame mieste taip pat perka. Tai, žinoma, prekė, kurios teikiamais privalumais paprastai mėgaujasi moterys, tačiau ir vyrai mėgsta būti tais, kurie nuperka šiuos dalykus. Tai tikriausiai vėliau būna padovanojama, be to, vibratorius tikrai nėra dalykas, kuris pakeistų vyro įnagį, tai veikiau paįvairinimas, kuris gali suteikti naujų spalvų poros seksualiniame gyvenime – tikina vyras.

Kita

Visa kita yra perkama įvairiai, skirtingais dažniais. Tarkime, artėjant Kalėdoms, Valentino dienai, kitoms populiarioms šventėms, per kurias žmonės daugiau perka: atsiranda didesnė paklausa rečiau parduodamų prekių. Tarkime, pripučiamos lėlės veikiausiai yra dažna prekė kaip dovana, o ne kaip realiai sau perkamas aistros objektas. Tokie dalykai, kaip penio pompa arba visokie masažuokliai, dažniau perkami artėjant Valentino dienai, kai abu poros nariai galvoja apie papildomus malonumus, kuriuos gali sukelti šie žaisliukai.

Fetišo žaislai

Anot pardavėjo, ypatingai po knygos „50 pilkų atspalvių“ išpopuliarėjo, pasidarė tiesiog madinga visokie antrankiai, botagėliai ir kitokie fetišo įrankiai. Žmonės perka iš pradžių kelis, tik pabandymui, paskui, būna, ateina ir daugiau, jeigu patinka. Kai kas kaip tik nustojo tai pirkti, galbūt todėl, kad suprato: tai tapo pernelyg populiaru ir dėl to nuvalkiota. O juk aistra stipri, kai žmonės užsiima intymiais ir tik jiems svarbiais dalykais, o ne kažkokiu mados reikalu.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *