Baldų gamyba – kaip išsirinkti patikimą gamintoją?

Marius avataras

Posted on :

Šiuo metu, kai taip intensyviai yra perkami nauji butai, tai lygiai taip pat aktyviai jie yra ir įrenginėjami. Tam reikalinga ne tik vidaus apdaila, rozetės, jungikliai, šviestuvai, bet ir svarbiausias namų akcentas – baldai. Daugeliu atvejų standartiniai variantai ne visada yra tinkami, tad tenka juos individualiai užsakyti. Tad baldų gamyba tokia pat aktyvi, kaip ir naujų butų bei namų statyba visoje Lietuvoje. Gerai, kad baldus gali gaminti įmonė viename šalies mieste, o Jūsų būstas būti kitame. Svarbu, kad kliento ir gamintojo lūkesčiai sutaptų ir svarbiausia, jog būtų įrengti Jūsų svajonių namai, su norimu baldų dizainu bei reikiamais išmatavimais.

Nėra lengva surasti patikimus baldų gamintojus. Tad į ką svarbu atkreipti dėmesį juos renkantis? Visų pirma susipažinkite, kokia tai įmonė ar asmuo. Visų pirma tai galite padaryti parašydami elektroninį laišką ar atlikę skambutį. Geriausia, jei turite galimybę susitikti gyvai. Ypač jei tai – didelės apimties baldų gamybos užsakymas. Bet tikrai tai nėra būtina ir visi klausimais šiais laikais gali būti sprendžiami nuotoliu. Tad galite puikiai pasinaudoti tokia galimybė. Baldų gamyba nuo to tikrai nesuprastės.

Galbūt bus taip, kad Jūsų artimųjų ar draugų rate kas įsirenginėjo namus ir turi patikimus kontaktus, kas gamino baldus? Artimi kontaktai visada patikimiausi ir jais galime šimtu procentų pasitikėti. Nors aišku, jei vieniems viskas tiko, kitas klientas gali darbų atlikimui turėti priekaištų. Tad jei nerasite tų, kurie su Jumis pasidalins kontaktais, galite pasižvalgyti internete ir paskaityti klientų atsiliepimus ten. Būna, jie skelbiami net baldininkų internetinėse svetainėse. Kartais čia galite rasti ir atliktų darbų nuotraukų. Jos taip pat gali būti iškalbingos ir padėti nuspręsti, kurį gamintoją rinktis.

Aišku lemiamą sprendimą dažnai sprendžia darbų atlikimo kaina. Tad verta pasidomėti, kiek Jums kainuos pinigų užsakyti baldus gaminti pas vieną ar kitą gamintoją. Būna atveju, kai suma skiriasi net ne šimtais, o dar didesnėmis sumomis. Tad išsiaiškinkite ir kodėl siūloma vienokia ar kitokia suma. Taip pat šiomis dienomis lemtingas gali būti ir darbų atlikimo laikas. Tad nepamirškite ir pasiteirauti, kiek laiko užtruks baldų gamyba.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *