Dantų balinimo juostelės

Marius avataras

Balti dantys ir nepriekaištinga šypsena žmogui suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Jis dažniau šypsosi ir taip visiems aplinkiniams parodo, kad yra patenkintas gyvenimu. Su tokiu žmogumi bendrauti nori visi, nes jis spinduliuoja teigiama energija. Ir tai tik dėl to, kad jo dantys yra balti ir gražūs. Kaip to pasiekti?

Dantys balti gali būti dėl daugelio priežasčių. Pirmiausiai tai rūpestinga burnos higiena ir nedaug žalingų įpročių. Kita priežastis – dantų balinimas pas odontologą. Trečia priežastis – dantų balinimo juostelės naudojamos bent kartą į pusmetį.

Burnos hiegieną prižiūrėti tinkamai yra labai sunku. Tam reikia sugaišti nemažai laiko, be to tai reikalauja tam tikrų valios pastangų. Atsisakyti kavos, arbatos, rūkymo, raudono vyno, šokolado vien tik dėl bantų dantų sugebės ne kiekvienas. Tai mūsų šiuolaikinio gyvenimo malonumai, kuriais norime ir mėgaujamės. Deja, visi išvardinti dalykai kenkia dantims – nuo jų atsiranda geltonos ir net rudos dėmes, dantys pageltonuoja. Odontologo paslaugos yra efektyvios, bet jos labai daug kainuoja. Be to sugaištamas brangus laikas. Lieka tik dantų balinimo juostelės, kurios dantis daro baltus, nes jose yra to paties peroksido, kurį naudoja ir odontologai. Rekomenduojame Crest 3D White dantų balinimo juosteles, nes jų kokybės ir kainos santykis yra tikrai geras ir priimtinas vidutines pajamas gaunantiems žmonėms.

Dantų balinimo juostelės yra specialios į lipnią juostą panašios dantų balinimo priemonės. Jos yra užklijuojamos ant viršutinių dantų eilės, taip pat ir apatinių. Užklijuojamos gana paprastai – tiesiog nuplėšiamas apsauginis popierius ir prilipdoma juostelė prie dantų. Jei juostelė užklijuota teisingai, joje esantis peroksidas ir kitos balinimo medžiagos patenka ant dantų paviršiaus ir susigeria į emalį. Tokiu būdu dantys yra balinami. Po tam tikro laiko (nuo 5 iki 30 minučių ar net ilgiau) juostelės nuimamos ir išmetamos į šiukšlių dėžę. Procedūra kartojama kelis kartus ir štai – balta šypsena garantuota bent keliems mėnesiams net jei ir savo įpročių neatsisakote.

Dabar vienos iš populiariausių Lietuvoje yra JAV gamintos Crest 3D White dantų balinimo juostelės, kurias galima įsigyti internetu. Prieš naudodami balinimo priemones namuose, pasitarkite su savo odontologu. Dantų balinimo juostelės nebalina plombuotų dantų, taip pat gali pakenkti, jei sergate tam tikromis dantų ligomis. Balinimo efektas geriausiai matomas ant sveikų ir natūralių dantų, todėl būtina jūsų odontologo konsultacija.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *