„Vilpra“ oro kondicionieriai

Marius avataras

Lietuvoje kondicionieriai buityje kol kas daugiau išimtis nei taisyklė. Vis dėlto sergantiems (ar turintiems polinkį) kvėpavimo takų ligomis, oro kondicionieriai gali sugrąžinti sveikatą ir gyvenimo džiaugsmą.

Prieš įsigydami kondicionierių, visų pirma apsispręskite, kokią sumą esate nusiteikę tam skirti – kokybiškas įrengimas gali kainuoti net iki 10 000 litų. Tačiau išsigąsti neverta, nes galima rasti ir daug pigesnių: viskas priklauso nuo gamintojo, poreikio ir kišenės gylio. Įvertinkite (čia jums padės specialistas), kokio tipo kondicionieriai tinkamiausi jūsų butui ar namui (o gal įstaigai). Renkantis kondicionierių, taip pat labai svarbus gamintojas. Vieni kokybiškiausių laikomi japoniški įrengimai. Būtinai atkreipkite dėmesį į kondicionieriuje naudojamo freono rūšį. Nuo freono rūšies, pasirodo, priklauso ir kondicionieriaus efektyvumas.

Nusprendusiems įsirengti kondicionierių pravartu pasidomėti ne tik jų gamintojais ir kainomis, bet ir prekiaujančia bei kondicionierius įrengiančia įmone. Įsigyti kondicionierių yra tik pusė darbo. Dar reikia jį sumontuoti, o vėliau ir prižiūrėti. Tad įmonės, montuojančios kondicionierius, patikimumas yra labai svarbu. Būtinai pasidomėkite jos istorija ir jau atliktais darbais. Juk sakoma: darbas meistrą giria. Viena seniausių kondicionieriais (ir ne tik) Lietuvoje prekiaujanti ir juos įrengianti įmonė yra „Vilpra“. Ši įmonė veiklą vykdo nuo 1992 m., vadinasi, jau 20 metų. Taigi, turi sukaupusi tikrai nemažai patirties. Kai tenka investuoti nemenką sumą tokiems įrengimams kaip oro kondicionieriai, nesinori rizikuoti ir prasidėti su neprofesionalia įmone, kad po to netektų graužtis nagų dėl neapgalvotai „išmestų“ pinigų. Gauti gerą meistrą yra laimės dalykas, tačiau pasidomėję ir įvertinę kitus įmonės atliktus darbus, nesėkmės galimybę galite sumažinti.

Kondicionierius yra ganėtinai įnoringas įrenginys, kuriam reikalinga atitinkama priežiūra: periodinis patikrinimas ir profilaktinė priežiūra (pavyzdžiui, freono papildymas). Praktika rodo, kad 95% oro kondicionierių gedimų yra susiję su neteisingu jų sumontavimu bei priežiūra. „Vilpra“ ne tik prekiauja oro kondicionieriais, bet ir teikia kvalifikuotas jų montavimo, priežiūros ir garantinio bei pogarantinio aptarnavimo paslaugas, o esant poreikiui gali ir suprojektuoti kondicionavimo sistemą. Įmonė per 20 metų praktiką yra aptarnavusi ne tik daugybę privačių klientų, bet ir ne vieną įmonę bei įstaigą.

Taigi, jei nusprendėte įsigyti oro kondicionierių, pasidomėkite ne tik jų kainomis, gamintojais ir rūšimis, bet ir prekiaujančia įmone. Profesionali oro kondicionieriais prekiaujanti ir juos įrengianti įmonė kvalifikuotai pasirūpins jūsų gerove, komfortu ir sveikatos būkle.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *