Dantų implantacija Kaune (www.stomatologijosklinika.lt) ir Vilniuje

Marius avataras

Daugelis žmonių, kalbėdami apie dantų gydymą ir implantaciją, kartais susimaišo terminuose ir pradedanebeatskirti, apie kokią procedūrą kalbama. Kada vykdomas implantavimas, o kada protezavimas? Norint viską suprasti reiktų paprastai ir žmoniškai paaiškinti, kaip vyksta visa procedūra. (Daugiau informacijos galima rasti Senamiesčio stomatologijos klinikos puslapyje www.stomatologijosklinika.lt)

Implantas – metalinis varžtelis, kuris yra įsriegiamas į žandikaulį. Protezas – keramikinis, auksinis ar kitos medžiagos danties formos sraigtelis, kuris yra užsukamas ant jau įsriegto ir prigijusio žandikaulyje varžtelio. Taigi jie yra visiškai skirtingi, skiriasi ir jų procedūros. Dantų implantacija Kaune, Vilniuje ir visuose kituose Lietuvos miestuose atliekama specialiose odontologijos klinikose. Retas provincijos miestelis turi kabinetus su reikiama technika ir specialistais. Ir štai kodėl…

Dantų implantacija pradedama vykdyti tada, kai užgyja dantenos ir kaulas po danties ištraukimo, maždaug po 3-6 mėnesių. Odontologas chirurgas, prapjauna dantenas iki pat žandikaulio. Specialiu prietaisu žandikaulis yra išgręžiamas. Tada į ertmę yra įsriegiamas titano lydinio sraigtelis su specialia galvute. Taip implantas„imontuojamas“ į reikiamą vietą. Tada susiuvamos dantenos. Aišku, visos procedūros atliekamos sunuskausminamaisiais, nes yra gręžiamas kaulas. Kurį laiką geriami antibiotikai, kad nekiltų infekcija ir dantenossugytų.

Per 3-6 mėnesius implantas prigyja. Labai retas atvejis, kai organizmas atmeta titano lydinio varžtelį, tačiau šiuolaikinė medicina šioje srityje gali viską.

Pusmetis praėjo, implantacija (Kaune, Vilniuje ir kituose didžiuosiuose miestuose gali skirtis ir kaina) pavyko sėkmingai. Dabar ateina kitas etapas – protezavimas. Ant įsriegto varžtelio galvutės yra tvirtinamas protezavimo pagrindas. Ant jo tvirtinama danties vainikėlis, kurią odontologai pagamina pagal kiekvieno paciento danties formą. Uždėjus danties vainikėlį, kuri primena tikrą dantį, protezavimas yra baigtas. Dar kurį laiką odontologas stebi, kaip dantis prisitvirtino, ar po juo nelenda maistas, nekyla alergija ir t.t.

Kaip matote, tai ilga procedūra, trunkanti apie metus laiko nuo danties išrovimo. Viskas atliekama itin profesionaliai, naudojant šiuolaikinę techniką ir kokybiškas medžiagas. Eksperimentams šioje srityje nelabai yra vietos, nes dantys – viena jautriausių žmogaus kūno vietų, kuri kelia nepatogumus, tačiau tuo pačiu metu turi atrodyti nepriekaištingai ir gerai funkcionuoti.

Dantų implantacija Kaune vykdoma daugelyje privačių ir valstybinių klinikų, bet norėtųsi išskirti vieną itinprofesionalią ir gerą odontologijos kliniką – Senamiesčio stomatologijos kliniką (www.stomatologijosklinika.lt), kurioje dirba patyrę specialistai. Čia kainos ir kokybės santykis yra puikus, tad kokybiškos ir profesionalios odontologijos paslaugos prieinamos kiekvienam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *