Deimantai – geriausi moterų draugai?

Marius avataras

Posted on :

deimantaiNiekam ne paslaptis, kad dailiosios lyties atstovės ypač mėgsta puoštis. Kartais joms gražiausia tai, kas brangiausiai kainuoja arba labiausia žiba. Todėl brangakmeniai  papuola į mėgstamiausių moterų daikčiukų sąrašą. Tokia tiesa, kad brangakmeniai kaip deimantai savo grožiu ir kokybe mažai kam nusileidžia, todėl moteriška tendencija įsimylėti šiuos blizgučius yra kone pasaulinio lygio.

Visgi, ne tik deimantai, briliantai, perlai bet ir kiti brangakmeniai ar pusbrangiai akmenys turi savo energetiką, todėl juos nešioti ir naudoti reikia pagal tam tikras taisykles bei paisant jų teigiamų bei neigiamų savybių. Kadaise netgi buvo manoma, jog briliantai ar deimantai patys gali atskleisti savo teigiamas savybes. Šiandien tai gali tapti puikia puošmena svarbiam vakarui ar įsimintinai šventei.

Kur nešioti?

Pirmieji papuošalai su brangakmeniais buvo žiedai, tačiau juos nešioti būtina pagal tai, kokią galią turi deimantas ir jo vieta. Pavyzdžiui, jei brangakmeniai, deimantai, briliantai ar kiti nešiojami kairėje kūno pusėje – atsiskleidžia šių akmenų teigiamos savybės, o jei nešiosite dešinėje – akmenys suaktyvės ir skatins Jus veikti.

Net jei ant Jūsų mėgstamo žiedo itin dailūs ir mylimi deimantai, kaina už tokio žiedo nešiojimą ant nykščio gali būti labai skaudi. Ir senaisiais laikais, ir šiandien nepatariama nešioti žiedų ant nykščių, nes taip galima iš savęs atimti laimę ir sėkmę.

Tuo tarpu puiki vieta, kurioje puikiai jausis tokie brangakmeniai kaip deimantai karatai visai nesvarbu, yra Jūsų rodomasis pirštas. Padabinę šiuos pirštelius žiedais su brangiais akmenimis, tarsi šaukiate į save sėkmę, laimę ir komunikabilumą.

Norint įpūsti įkvėpimo ir atrasti pašaukimą geriausia nešioti žiedus ant viduriniojo piršto. Tai Jūsų jausminis ir nuojautos užtaisas. Čia puikiai tiks tokie akmenys kaip deimantai, kaina už tokį papuošalą bus tik maža  investicija į savo sėkmę.

Nešiojant papuošalus ant bevardžio piršto prisišauksite ne tik romantiką, bet ir visatos meilės apvaizdą.  Nepamirškite, kad papuošalai taip pat turi simbolizuoti meilę.  Romantikos ir aistros akmenys yra deimantai, kainos akcijų metu gali padėti Jums įsigyti puikų papuošalą ir aksesuarą naujai meilei prisišaukti.

Mažieji rankos pirštai simbolizuoja permainas ir pokyčius. Geriausiai šių pirštų neerzinti, o mažą žiedelį uždėti tuo atveju, jei gyvenimiškoje situacijoje pasimetėte ir reikia priimti sunkų sprendimą.

Ieškote, kaip prisišaukti savo sėkmę? Jums padės brangakmeniai tokie kaip deimantai, internetu šiandien  šių moterų geriausių draugų galite ieškoti įvairiose juvelyrinėse parduotuvėse. Manote, kad ne Jums tokie prašmatnūs pirkiniai kaip deimantai, pardavimas puikiomis sąlygomis akcijų metu privers Jus persigalvoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *