Ekskavatorių nuoma ir jų panaudojimo sritys

Marius avataras

Posted on :

ekskavatorių nuomaModernūs ekskavatoriai ir profesionali technika palengvina žemės kasybos ir statybos darbus. Ilgą laiką tobulintos kasimo mašinos šiandien tapo kur kas kompaktiškesnės ir galingesnės, o ekskavatorių nuoma suteikia galimybę dirbti su pasirinkto gamintojo technika, užtikrinant vykdomų darbų sklandumų ir profesionalumą.

Ekskavatorių klasifikacija

Gana plati ekskavatorių pasiūla suteikia patrauklias galimybes rinktis. Paprastai technika grupuojama pagal savo judėjimo tipą, t. y. kasimo mašinos skirstomos į ratinius, vikšrinius ir žingsniuojančius ekskavatorius. Ratiniai ekskavatoriai naudojami įvairiuose statybos darbuose. Minėtoji technika turi modernius pneumatinius ratus. Vikšriniai ekskavatoriai gali būti su dviem, keturiais arba aštuoniais vikšrais. Ši technika paprastai naudojama susmulkintiems ar biriems gruntams pakrauti, duobėms ir tvenkiniams kasti, tiesti komunikacijas. Žingsniuojantys ekskavatoriai yra itin sunkios ir tvirtos mašinos, dažniausiai naudojamos naudingųjų iškasenų gavyboje.

Ekskavatoriai į atskiras grupes skirstomi ir pagal variklio tipą, t. y. šiuo metu siūloma dyzelinių ir elektrinių ekskavatorių nuoma. Konkreti technika pasirenkama, įvertinus sąlygas, kuriomis ekskavatorius bus naudojamas. Paprastai dyzelinė įranga naudojama mobiliems darbams, t. y. tokia technika vežama į skirtingose vietose esančius objektus. Elektriniai ekskavatoriai dažniausiai naudojami stacionariuose darbo vietose, o tokios įrangos eksploatacija yra kur kas pigesnė. Ekspertai primena, kad skirtingų tipų ekskavatoriai tarpusavyje skiriasi ir savo dydžiu, galia bei tiesiogine paskirtimi. Jei nežinote, kokio ekskavatoriaus reikia numatytiems darbams atlikti, pasitarkite su statybinės technikos nuomotojais, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti racionaliausią sprendimą.

Ar statybinės technikos nuoma leidžia sutaupyti?

Jei ieškote profesionalios technikos statybos darbams, visų pirma turite nuspręsti, ar jus domina statybinės technikos nuoma ar įrangos pirkimas. Konkretus pasirinkimas priklauso nuo daugybės faktorių, kurių svarbiausias – kaina. Jei statybinės technikos jums reikės vos keliems darbams atlikti, kur kas naudingesnis sprendimas – įrangą nuomoti. Be to, nuoma suteikia galimybę rinktis žinomo gamintojo techniką, užtikrinančią patikimą eksploataciją ir darbų sklandumą. Žinoma, jei konkreti technika jums reikalinga ilgesniam laikotarpiui, pagalvokite apie įrangos įsigijimą. Nepamirškite, kad galite pirkti ne tik naują, bet ir naudotą techniką. Tiesa, pirkdami įrangą prisiimate daugiau atsakomybės – turėsite nuspręsti, kur techniką laikysite ir kas bus atsakingas už jos saugojimą. Galiausiai, technikos remontas pareikalaus papildomų kaštų ir laiko. Ir priešingai – nuomodamiesi statybinę techniką, galėsite pamiršti bet kokius remonto sunkumus, kadangi sugedusi įranga bus pakeista nauja ir jums nereikės galvoti apie sustojusius statybos darbus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *