Fiskars – kokybė garantuota

Marius avataras

Posted on :
,

FiskarsApie Fiskars kompaniją turbūt jau daugeliui teko girdėti. Ne tik kad girdėti, tačiau ir pasinaudoti siūloma produkcija. Įdomu tai, kad dažniausiai suvilioja ne marketingas, ne labai įtaigi reklama, tačiau puikios kokybės virtuvės reikmenys, kuriuos pamilsta ne tik profesionalai, tačiau ir virtuvėje „suktis“ mėgstantys asmenys. Nepatikėsite, tačiau Fiskars savo produkciją siūlo jau nuo XVII amžiaus. Suomijoje tai pati seniausia iki šiol sėkmingai funkcionuojanti kompanija, kuri stipriai pažengė į priekį. Svarbiausia, kad pagrindinis kompanijos šūkis: „Niekada nenustokime tobulėti“ – atsispindi jų darbuose. Visi, kas naudojasi produkcija gali patvirtinti, kad tai viena geriausių investicijų, kuri tarnauja net iki 10 metų.

Kokybė, kurią galima tik sapnuoti

Šiuo metu Fiskars kompanija pasaulyje pirmauja kaip kokybiškiausia virtuvės ir sodo techniką teikianti kompanija. Daugelis žmonių vardą geriau žino iš virtuvės teikiamų priemonių. Bene tai ir yra šios firmos reprezentacinis ženklas. Bene visame pasaulyje tiekiama produkcija turi gana daug gerbėjų, kurie sugedus vienam daiktui grįžta tik į šią kompaniją. Tuo pačiu verta akcentuoti, kad kai kurie kompanijos daiktai gauna net ir garantiją. Ar jums kada nors teko girdėti, kad peilis turėtų net penkių metų garantiją? O Fiskars taip pasitiki savo kokybiška produkcija, kad nebijo ją suteikti. Jei sugenda – kreipkitės ir jums bus atlyginta.

Kur pirkti?

Fiskars kompanija žengdama koja kojon su technologijomis – suteikia galimybę jo produkciją pirkti internetu. Žinoma, visada galima rasti ir įprastuose prekybos centruose. Aspektas, kurį norėtume pabrėžti yra tai, kad Fiskars produkcija tikrai nėra pigi. Žinoma, kuomet pamatoma kokybė – abejingų nelieka. Tačiau akcentuojame todėl, kad visi žinotų, jog siekdami sutaupyti gali netyčia įsigyti padirbinį, kuris tikrai neturės tokios aukštos kokybės, kaip kad originalas. Taip pat norint pirkti internetu, rekomenduojame tai daryti tik tokiu atveju, jei perkate iš oficialių puslapių. Galima įsigyti tiek tarptautiniame, tiek konkrečiai sukurtame Lietuvos rinkoje.

Fiskars – kompanija, kuri garantuoja kokybe. Nuo šiol įsigyti puodą visam gyvenimui – normalu. Jau geriau viena, tačiau kiek didesnė investicija, kuri jums tarnaus visą likusį gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *