Gerklės skausmas rudenį: kaip nesusirgti ir kaip gydyti?

Marius avataras

Posted on :

vaistai nuo gerklės skausmoAteinant rudeniui jis atneša ne tik spalvotus lapus ant medžių ir nuotaikingą orą, tačiau taip pat ir gerklės skausmą, kuris vėliau gali virsti rimtesnių ligų priežastimi. Gerklės skausmas sukelia labai nemalonius pojūčius, tad vos tik pajutote perštėjimą – jums padės vaistai nuo gerklės skausmo. Tantum verde purškalas – puikus būdas tarti sudie uždegimui. Visgi, tam tikra profilaktika gali padėti apskritai išvengti nemalonaus peršalimo.

Visos žemiau išvardintos priežastys lemia gerklės skausmo pradžią. Jeigu gyvensite sveikai – nekils jokių problemų.

Šalti gėrimai

Kadangi rudens dienos dar labai dažnai būna šiltos – daugelis norėdami bent jau mintimis grįžti atgal į vasarą – perka šaltus gėrimus, kurie sukelia nemalonius skausmus. Gerklės skausmas dažniausiai kyla labai greitai, būna staigus ir sunkiai įveikiamas natūraliomis priemonėmis. Šiuo atveju gelbėja specialūs vaistai.

Kondicionierių įtaka

Jeigu Jūsų transporto priemonėje yra kondicionierius – rekomenduojama juo nepiktnaudžiauti, kadangi pastarasis yra dažna peršalimo ligų priežastis. Taip pat nebūkite tose prekybos skyrių dalyse, kur oras labai šaltas.

Pervargimas

Gerklės skausmas labai dažnai pradeda kankinti vien tik todėl, kad žmogus jaučiasi labai pervargęs. Tai susiję su imunine sistema, kurią daugelis mūsų labai kankina vien dėl ypač įtemto gyvenimo tempo. Labai svarbu nuolatos lepinti savo imuninę sistemą ir taip pat skirti laiko poilsiui.

Šaltas vanduo

Nesvarbu, koks oras yra lauke – šaltas vanduo yra labai kenksmingas ir gali prisidėti prie gerklės uždegimo. Pasistenkite net ir tada kai norite atsigaivinti – gerti ne šaltą, tačiau drungną vandenį.

Nemiga

Dar viena priežastis, kodėl gerklės skausmas gali Jus kankinti yra nemiga. Labai svarbu leisti su kuo daugiau ilsėtis, kadangi dėl pervargimo kyla labai daug įvairių ligų. Jų atsikratyti galite paprasčiausiai skiręs sau daugiau dėmesio. Nepamirškite mylėti savęs.

Prasta mityba

Dėl nesubalansuotos mitybos kyla labai daug įvairiausių skausmų. Kuo sveikiau maitinsitės – tuo laimingesnis žmogus būsite. Gerklės skausmas tokiu atveju Jums tikrai neatrodys bauginantis.

Jeigu pajutote gerklės skausmą – greitai su juo kovokite. Tantum verde – geriausias pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *