Interneto parduotuvė IMK.lt

Marius avataras

Esu internetinis pirkėjas, todėl nuolat naudojuosi įvairiomis el. parduotuvėmis. Norėčiau pasidalinti savo patirtimi apie IMK.lt – lietuvišką buitinių ir kompiuterinių (taip pat ir statybinių) prekių parduotuvę.

Visų pirma ši parduotuvė skiriasi iš kitų tuo, kad dėl kiekvienos prekės kainos galima derėtis su jų konsultantais. Tiesiog parašai laišką, ar gali kiek nuleisti ir dažniausiai jie nuleidžia. Arba gali parašyti ko nori ir jie per savo kanalus paieško prekių, nebūtinai kurios rodomos puslapyje.

Statybinių prekių iš jų nepirkau ir nemanau, kad pirksiu artimiausiu metu, bet esu pirkęs 1TB nešiojamą diską WD Elements. Labai nebrangus daiktas su pristatymu. Nemokysiu čia kaip pirkti el. parduotuvėse, nes tai tikrai nėra sudėtinga. Galiu pasakyti tik tiek, kad jie labai greitai pristato, taigi, jei reikia kažką dovanoti vos ne paskutiniu momentu, IMK.lt su pristatymo greičiu tikrai nepasišiukšlins. Nebent prekė didelė ir reikia pristatyti į atokesnę vietą.

Pats IMK.lt yra gana žinomas dėl savo skandalo, kai nufotografavo didžiųjų buitinės technikos prekybos centrų akcijas ir padarė pigiau 🙂 Jie tegul riejasi, bet pirkėjui tikrai geriau, nes kainos tikrai neblogos. Aišku, kitur pora litų gal ir galima rasti pigiau, bet IMK.lt kaina pateikiama jau su pristatymu, taip kad nebus papildomų išlaidų (na, nebent perki šaldytuvą). IMK.lt konsultantai dirba visoje Lietuvoje. Didžiuosiuose prekybos centruose kai kur galite pastebėti jų ofisiukus. Vilniuje toks yra Parkas Outlet prekybos centre Žirmūnuose. Ten galima užsukti ir pasikonsultuoti dėl prekių ar kainų. El prekyba Lietuvoje yra anoniminė, bet čia galima ir taip pirkti. Aišku, internetu susimokėti galima visais būdais, o taip pat ir grynais kurjeriui.

IMK.lt puslapyje yra ne tik prekės su gan skurdžiais aprašymais, bet ir naudingos informacijos skyrelis, kuriame pirkėjui patariama, kaip išsirinkti televizorių, nešiojamą kompiuterį ar siuvimo mašiną.

Dar vienas didelius pliusas yra tas, kad IMK.lt nespamina į el. paštą, kaip tai daro kitos didžiosios elektroninės parduotuvės. Kartais atsiunčia kokį vienetinį pasiūlymą, bet tikrai nesiuntinėja nuolaidų ir akcijų kas savaitę (ir teisingai daro, nes tokius meilus trinu net neskaitęs).

Jei paklaustų kas ar rekomenduočiau iš jų pirkti, drąsiai atsakau – REKOMENDUOJU!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *