Smagios dovanos interneto parduotuvėje

Marius avataras

Dovanas galima pirkti Maksimoj, tačiau tada kyla rizika, kad kažkas kitas atneš lygiai tokią pašią dovaną. Tokios rizikos seniai jau privengiu, todėl dovanas perku internetu. Paprastai į gimtadienius ar šventes bunu kviečiamas iš anksto, tad visada yra šiek tiek laiko pasiruošti. Tik kartais laiko vaikščioti po parduotuves nėra, tad dovanos pirkimas nukeliamas į paskutiniąją dieną prieš šventę. O tada prasideda liaudiškai tariant „parkės„, nes žūt būt dovaną reikia nusipirkti…

Internetu jokių „parkių” nėra, nes čia paprasčiausiai peržiūri keliolika variantų, pasilygini kainas ir pirmyn. Susimoki bankiniu pavedimu ir lauki, kol dovaną pristatys tau į darbą ar namo. Tada belieka tik ją įpakuoti.

SmagiosDovanos.lt yra viena iš keleto, o gal ir keliolikos linksmų ir originalių dovanėlių parduotuvių Lietuvoje. Aišku, galima pirkti ir iš užsienio, tačiau garantijų, kad prekes pristatys į Lietuvą, kuri vis dar yra traktuojama, kaip trečio pasaulio šalis – nėra. Galbūt dėl to ir renkuosi tas parduotuves, kurios pristato per pora dienų, o ne priklausomai nuo to, kad siuntėjas gali išsiųsti. SmagiosDovanos.lt pristato per 2 dienas į bet kurį Lietuvos miestą už 9 litus.

Dovanos šioje parduotuvėje surūšiuotos labai patogiai – pagal lytis. Labai aišku, jei perki dovaną vyrui ar moteriai, ar vaikui (paaugliui). Tada galima pasirinkti pagal tam tikrą kategoriją, pavyzdžiui raktų pakabukai, puodeliai ir t.t. Atsiskaitymas – per visus Lietuvos bankus, taip pat ir spaudos kioskuose arba grynais kurjeriui.

Vienas iš geriausių momentų perkant dovanas yra tai, kad jas galima apžiūrėti gyvai, jei gyvenate Vilniuje ar Kaune, nes ten jie turi realias parduotuves su tomis pačiomis prekėmis.

Kainų prasme ši parduotuvė nėra pati pigiausia, tačiau kai kaina skiriasi vos pora litų, bet pristato per pora dienų vietoj 30, gal tai nėra pats pagrindinis kriterijus renkantis dovanų parduotuvę. Asortimentas irgi visur panašus, tačiau kiekvienoje parduotuvėje galima rasti tam tikrų originalių „žaisliukų”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *