Nešiojamas kompiuteris Samsung N150

Marius avataras

Posted on :

Šis straipsnis, kaip ir daugelis kitų, parengtas naudojantis mažiuku kompiuteriuku Samsung N150. Ką gero/blogo galėčiau apie jį pasakyti?

Gerai

Samsung N150 Red netbookas yra balto korpuso ir su skaisčiai radonu dangčiu. Tai stilingas daikčiukas, tinkantis ryškias spalvas mėgstantiems žmonėms.

Samsung N150 sveria kilogramą, todėl nešiotis jį tikrai ne problema moteriškame rankinuke. Ne veltui jį ir nupirkau savo žmonai, o ne sau, bet gyvenimas privertė išbandyti ir darbinėje atmosferoje…

Mažiuko kaina – nereali! Su Windows 7 Starter OS jis kainuoja apie 800-900 litų. Tiesa, tokia kaina buvo prieš metus, kai jį pirkau. Dabar tokio modelio yra tik juodi, o ne raudonai balti 🙂

Baterija laiko 4 valandas. Galima tikrai sąžiningai juo naudotis.

Instaliuota Windows 7 Starter operacinė sistema, yra net MS Office, kurį reikia aktyvuoti nusipirkus atskirą licenziją.

3 USB lizdai, vienas jų – kraunamasis. Visiškai užtenka naudotis ir 2 (vienas pelei, kitas – nešiojamam diskui).  Yra SD kortelių skaitytuvas, tad papildomo laido fotoapratui ar kamerai nereikia tampytis.

Blogai

Kompiuteris netinkamas ilgam darbui (procesorius – Intel Atom N450 (1.66 GHz, 667 MHz, 512 KB)), nes klaviatūra maža, o ekranas taip pat mažiukas – vos 10”. Tai pramogoms ir internetui skirtas kompiuteris, kurio darbui naudoti nelabai rekomenduočiau. Iš bėdos dirbti juo galima, tačiau tai tikrai bus daug lėčiau nei su normaliu 15” nešiojamu kompiuteriu. Be to dirbti su biuro programomis yra gana komplikuota. Kompiuteris nėra labai galingas, tas vienu metu įsijungus Word, Skype, Firefox ir Windows Explorer galimi sulėtėjimai.

Nedidelis HDD – tik 160 GB. Taigi daug filmų neprisirašysi… Nesant DVD grotuvo galima viską daryti tik iš nešiojamo disko.

Šis Samsung N150 Red kompiuteris yra labai patogus netbook klasės kompiuteris žmonėms, kurie nori užmušti laiką ar keliauja. Tada kompiuteris tarnauja kaip priemonė nuotraukoms permesti, o taip pat ir laiką užmušti oro uoste, nes per Wi-Fi galima prisijungti prie interneto.

Perkant tokį kompiuterį būtina pagalvoti apie poreikius. Jei tarp jų studijos ir darbas – geriau nusipirkti bent 13” įstrižainės nešiojamą kompiuterį (apie 1200-1500 lt).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *