Samsung S5620 Monte telefonas – pusiau išmanusis

Marius avataras

Posted on :

Išmanieji telefonai – ateitis. Jau po kelių metų klaviatūra bus tik „senesnio sukirpimo” arba „gurmaniškų” įpročių vartotojų rankose. Šiuo metu kaip tik vyksta didžioji revoliucija, tiksliau sakant – konkurencija tarp telefonų operacinių sistemų. Android ir iOS kariauja iš peties, jiems bando įkirsti Symbian (Nokia) ir Windows, o dabar prisidėjo ir dar viena operacinė sistema Bada (Samsung). Bet palikime operacines sistemas nuošaliau, nes rankoje turime labai keistą telefoną – Samsung S5620 Monte, kurį galima traktuoti kaip pusiau išmanųjį. Jei yra 3,5G ryšys, kodėl negali būti 0,5 išmaniojo telefono? 😉

Pusiau išmanusis telefonas yra todėl, kad neturi savo operacinės sistemos, kuri palaikyti begales nepriklausomų kūrėjų kuriamų programėlių. Dabar palaikomos programėlės – tik JAVA. Išvaizda ir funkcijos – labai primena išmanųjį, lietimui jautriu ekranu telefoną, kuriame galima naršyti internete prisijungiant per Wi-Fi, taip pat naudotis socialinių tinklų programomis. Maža to, Samsung Monte turi aGPS imtuvą, todėl galima naudotis GPS programa. Iš karto ten būna instaliuota Google Maps programėlė. Jos pakanka susirasti kelią, jei pasiklystame nepažįstamoje vietovėje.

Aišku, microSD kortelės lizdas reiškia, kad šis telefonas tarnaus ir kaip MP3 grotuvas. Taip pat šis telefonas turi 3,2 megapikselių kamerą, kuri fotografuoja visai neblogas nuotraukas (ne judesyje).

Kas nelabai gero šiame telefone? Viskas atrodo gerai, tačiau kartais Samsung S5620 Monte operacinė „pakimba”. Blogiausia, kai pakimba skambinimo metu. Tiesa, ši liga būdinga visiems telefonams su daugiau nei viena veikiančia programa, tad labai stebėtis nereiktų.

Kitas blogumas yra tai, kad skambinant ekranas iš karto užsirakina. Norint pasižiūrėti numerį, paspausti klaviatūrą (skambinant į informacinius telefonus, kuriuose skaičių pagalba reikia pasirinkti norimas paslaugas), būtina atsirakinti ir tik tada bus galima kažką daryti su meniu. Gal tai dėl to, kad per 10 metų įpratome naudotis # ir * klavišais visur ir visada 🙂

Telefono baterija laiko neblogai, išvaizda – stilinga, todėl fizinės savybės tikrai neblogos. Šio telefono kaina taip pat visiems prieinama – vos 500 litų. Aišku, galima gauti ir pigiau perkant naudotą arba per operatorių.

P.S. Turiu tokį telefoną, naudoju kasdien…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *