Intymios prekės namuose

Marius avataras

intymios prekėsIntymios prekės vis dažniau skverbiasi į seksualiai aktyvių porų gyvenimus. Nors ne visi tai laiko teigiamu reiškiniu, tačiau intymios prekės suteikia daug daugiau nei žalos, kurią įžvelgia skeptikai.

Vibratoriai, teminiai sekso kostiumai, antrankiai ir visi kiti sekso žaislai leidžia įsijausti, pasijusti lyg erotiniame filme ar seksualinėje fantazijoje. Nevertėtų slėpti, jog geras seksas vėliau atsispindi geroje nuotaikoje, visapusiškame pasitenkinime, o tai skatina produktyvumą, laimingesnį ir kokybiškesnį gyvenimą.

Kaip jau supratote, intymios prekės gali būti žingsnis kokybiškesnio gyvenimo link. Nors ir gali atrodyti keista, kad vibratoriai pagerina žmogaus psichologinę būklę, tačiau su šiais teiginiais sutinka net tos srities specialistai, mokslininkai, psichologai, o tai verčia patikėti ir pritarti. Tiesa, dar geriau, išmėginti ir patiems įsitikinti, kad intymios prekės yra naudingos ir leidžia pasikeisti į gerąją pusę.

Be kita ko, intymios prekės padeda atgaivinti ir žlungančius lytinius santykius, vis rečiau ir rečiau jaučiamą tikrą malonumą iš sekso, o kai kurioms poroms vibratoriai ar kitos intymios prekės padeda išvengti išsiskyrimų, naujų partnerių paieškų ir kitų nemalonių nutrūkusio sekso padarinių.

Savaime suprantama, kad kai kurie sekso žaisliukai yra labiau skirti savęs patenkinimui nesant greta partneriui, tačiau net ir būnant kartu tokių intymių dalykėlių įtraukimas gali būti labai malonus, suteikti kitokį, tačiau nemažiau malonų pojūtį, kurį, galbūt, net norėsis pakartoti dar ir dar.

Jums ir Jūsų antrajai pusei tinkamos intymios prekės įsigijimas gali būti keblus procesas, ypač tai atliekant pirmąjį kartą. Siekdami to išvengti iš anksto pasidomėkit ir pasitarkite su savo partneriu ar partnere, kokios intymios prekės Jus domina, ko tikėtis iš jų ir kaip žadate jas naudoti. Taip pat pasidomėkite, ar Jūsų pirkiniams nereikalingi papildomi lubrikantai, kurie palengvina naudojimąsi naujai įsigytomis prekėmis. Be to, venkite patyrusiems skirtų intymių prekių, pradėkite nuo paprastesnių ir palaipsniui pereikite prie reikalaujančių specialių žinių ar patirties, priešingu atveju galite susidaryti nepagrįstai neigiamą įspūdį apie intymias prekes ir sekso paįvairinimą.

Dažnai kyla klausimas, kurio partnerio iniciatyva turėtų būti naudojami įvairūs sekso žaislai? Ar vyras turi inicijuoti, ar moteris subtiliai turėtų duoti suprasti vyrui, kad ji mielai išbandytų kažką naujo. Tai labai asmeniškas ir intymus dalykas, apie kurį turi nuspręsti kiekviena pora. Patartina sekso priemones naudoti tik tada, kai partneris yra gerai pažįstamas – su juo bendraujama pakankamai ilgai, kad galėtumėte pasakyti, ar nebus tai pernelyg nemalonus siurprizas.

Intymios prekės priežiūra yra kitas reikalas. Po akto sekso žaislai turi būti kruopščiai nuvalomi ir laikomi jiems skirtose uždarose vietose, kur jie nebūtų pasiekiami vaikams. Tuo taip pat turi rūpintis sutuoktiniai arba partneriai, tad reikia iš karto aiškiai nustatyti, kas tai padarys.

Intymios prekės – ne tik malonumas, bet ir tam tikra atsakomybė, nes saugoti savo asmeninį gyvenimą – kiekvienos šeimos pareiga.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *