Ką padovanoti draugų porai?

Marius avataras

Posted on :

meile

Turite kažkokius draugus, kuriuos norėtumėte nustebinti jų metinių proga? O gal dovana skirta kažkokios šventės progai? Dovanos poroms gali būti išrenkamos tiek pagal porų poreikius, tiek pagal jų charakterį, tiek ir pagal kitus kriterijus. Sudėtingiausia yra išrinkti tokią dovaną, kuri būtų skirta abiem, o ne tik vienai pusei. Šiuo metu internete pateikiama labai didelis pasirinkimas – nuo sekso žaislų (norvegiškai – sex leketøy), iki praktinių daiktų, naudojamų buityje. Daug ką lemia ir turimas biudžetas, nes vis dėlto – tinkamą dovana galima išrinkti tik sumokėjus atitinkamą sumą. Žinoma, jeigu kalba eina apie smulkmenas, tuomet daug galvoti neteks.

Ieškantiems dovanų idėjų, kurios būtų paremtos racionalumu ar tiesiog šmaikštumu, kaip minėjome, galima dairytis į erotinių prekių parduotuves. Galite išrinkti kažkokią šmaikščią dovaną, kuri būtų skirta pagerinti lytinių santykių kokybę. Žinoma, tai turėtų būti suprasta kaip kažkoks pokštas ar kažkas panašaus. Juk nenorėtumėte, kad dėl jūsų įteiktos dovanos būtų smarkiai įsižeista? Dėl šios priežasties reikėtų atkreipti dėmesį į poros santykius ir jų charakterius. Matote, tokia dovana gali būti suprasta neteisingai. Pavyzdžiui, vienas iš poros partnerių gali pamatyti, jog antroji pusė skundėsi lytinių santykių kokybe. Tad, čia labai svarbu numatyti kaip į išrinktą dovaną reaguos abi pusės.

Kalbant apie paprastesnius variantus, galima dairytis į specializuotus portalus, kuriuose pateikiamos idėjos ką dovanoti poroms. Ten dažniausiai siūlomi tiek įvairūs daiktai, tiek ir pramogos. Jeigu jūsų draugų porą tiesiog yra pervargę nuo rutinos, tuomet jiems būtų neprošal pabūti kartu kur nors išvykus. Tam galima parinkti kažkokią nedidelę kelionę ar terapinius porų užsiėmimus – skrydžius oro balionu, SPA ir t.t.

Reikia paminėti, kad perkant dovanas internetu, naudinga būtų analizuoti ar siūlomos dovanos iš tiesų yra tokios, kokios pateikiamos aprašymuose. Reikėtų pasigilinti ar pardavėjai yra atsakingi ir patikimi. Būtinai perskaitykite visus aprašymus. Ten nurodomos visos sąlygos. Jokiu būdu nesusigundykite tais pasiūlymais, kuriuose pateikiama labai mažai informacijos apie perkama daiktą arba siūlomą pramogą, o jeigu yra galimybė – dėl jos kreipkitės asmeniškai, jog gautumėte visus atsakymus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *