Ką reikia žinoti renkantis siuntų kurjerį?

Marius avataras

Posted on :
,

Dažnai verslo sėkmė priklauso nuo to, kaip operatyviai pavyksta pristatyti prekes ir dokumentus užsakovams, arba partneriams. Siuntų pristatymo tarnybos pasirinkimas turi didelės įtakos darbų efektyvumui ir netgi įmonės augimui. Ką vertėtų žinoti renkantis patikimą siuntų kurjerį? Yra keli dalykai, kurie parodo kurjerių įmonės profesionalumą ir aukštą aptarnavimo lygį:

  • Paslaugų įkainių įvairovė. Ko daugiau paslaugų gali pasiūlyti kurjeris tuo geriau. Užsakovams turi būti pateiktas pasirinkimas to per kurį laiką gali būti įvykdytas jo užsakymas ir kiek tokios paslaugos kainuos. Kurjerio lankstumas padeda sukurti komfortiškas sąlyga bendradarbiavimui.
  • Pristatymas savaitgaliais. Didžioji dauguma siuntų yra pristatomos darbo valandomis, tačiau kai kalba eina apie privačius asmenis, tai siuntų pristatymas savaitgaliais gali tapti pranašumu.
  • Atstovybių turėjimas kituose miestuose. Verta pasidomėti ar pasirinktas partneris turi atstovybes kituose miestuose. Jei pristatymai vyksta nesinaudojant partneriais, tai yra daug patikimiau.
  • Siuntų draudimas. Teigiamą įvaizdį turinti kurjerių tarnyba, visada pasiūlys siuntų draudimą, kad galėtumėte apsisaugoti nuo nepageidaujamo siuntos susigadinimo.

Išsirinkus patikimus ir profesionalius kurjerius, galima pasilengvinti daugybę darbų, susijusių su siuntų siuntimais. Nebereikės pastoviai skambinti vadybininkams norint sužinoti užsakymo būklę ir siuntos buvimo vietą. Atsiras daugiau pasitikėjimo ir garantijų, kad siuntos bus pristatytos laiku ir reikiamam adresatui. To dėka galima bus sumažinti išlaidas ir sustiprinti savo prekinį ženklą.

Prieš pradedant ilgalaikį bendradarbiavimą su kurjerių tarnyba, reikia atkreipti dėmesį į užsakymo įvykdymo laiką. Greitas aptarnavimas ir kokybiška komunikacija, padės išsiaiškinti ar kurjeriai yra rimti ir patikimi. Be to jie ir patys stengsis sužinoti apie jus kuo daugiau, kad galėtų pasiūlyti optimaliausius sprendimus jūsų verslui. Daugiau apie patikimus siuntų kurjeriu galima sužinoti čia: https://www.siusk24.lt/terms_couriers_pages/dhl-siuntos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *