Kad laidojimo paslaugos netaptų sunkia našta

Marius avataras

Posted on :
laidotuvės

Mirus artimam žmogui, dažnai būna sunku išlikti ramiam, racionaliai mąstyti ir organizuoti visus būtinus darbus. Džiugu, jog profesionaliai dirbančios laidojimo paslaugų įmonės gali savo klientams padėti skaudžią netekties valandą ir apsaugoti juos nuo tuo metu reikalingų priimti sprendimų būtinybės. Ypač tai aktualu, kai mirtis užklumpa netikėtai. Tad visai nesvarbu ar jums aktualu laidojimo paslaugos Vilnius ar laidojimo paslaugos Klaipėda ar kuris kitas šalies regionas, rasti profesionaliai dirbančius laidojimo namus yra labai svarbus ir sunkią valandą gedėjimo naštą lengvinantis žingsnis.

Labai dažnas reiškinys šiuolaikiniame žmonių gyvenime – nujaučiama artimu metu šeimos nario ar širdžiai brangaus žmogaus mirtis. Tokiu atveju nereikėtų laukti paskutinės minutės, verčiau atidžiau pasidomėti kurie laidojimo namai jums gali pasiūlyti pačias tinkamiausias paslaugas. Į ką derėtų atkreipti dėmesį?

Tikrai profesionaliai dirbantys laidojimo paslaugų specialistai jums pasiūlys:

  • Mirusiojo paėmimą ir pervežimą iš mirties vietos į įmonės šaldyklą.
  • Palaikų saugojimą šaldymo patalpoje iki šarvojimo ar kremavimo procedūros.
  • Laidojimo dokumentų tvarkymą. Jeigu laidojimo namai teikia tokias paslaugas, tai bus didelė pagalba jums. Mirties fakto registravimas savivaldybėje, vienkartinės laidojimo paslaugos išmokos dokumentų sutvarkymas reikalauja susikaupimo ir kantrybės. Leiskite tuo pasirūpinti kitiems.
  • Mirusiojo paruošimą šarvojimui arba kremavimui. Didelę darbo patirtį turintys sanitarai kruopščiai paruoš kūną šarvojimui ir aprengs jūsų pasirinktais drabužiais. Jeigu mirusiojo palaikus nutarsite kremuoti, jie bus tinkamai tam paruošti: sutvarkyti dokumentai, palaikai  nugabenti į krematoriumą, urna po kremacijos atvežta  į šarvojimo vietą.
  • Šarvojimo salių nuomą. Paprastai kiekviena salė turi savo atskirą poilsio zoną su visu reikalingu inventoriumi.
  • Gedulingų gėlių kompozicijas, giesmininkus ir muziką, kryžių, žvakių ir kitų laidojimo reikmenų pardavimą ar nuomą.
  • Iškilmingą karsto ar urnos išnešimą iš laidojimo salės ir palydą į kapines.

Ne vieni laidojimo namai jums gali pasiūlyti gedulingų pietų organizavimą, fotografo paslaugas ir netgi kapavietės priežiūrą po laidotuvių. Tiesiog, rinkdamiesi laidojimo paslaugos teikėjus, įvertinkite savo lūkesčius ir pasirinkite sau tinkamiausią įmonę. Tuo tarpu,  jums teliks ramiai ir nuoširdžiai gedėti anapilin išėjusio brangaus ir artimo žmogaus.

Pastaruoju metu itin populiari paslauga, susijusi su laidojimo reikmėmis – palaikų pervežimas iš užsienio. Tokios nelaimės atveju daugelis žmonių net nežino nuo ko pradėti. Ieškokite specialistų, kurių ilgametė patirtis leis be trukdžių pargabenti palaikus iš užsienio, sutvarkyti visus reikiamus dokumentus. Pastarasis aspektas labai svarbus, nes tinkamas mirusiojo procesinių dokumentų sutvarkymas leis atgauti pinigus už velionio parvežimą. Tas lėšas galėsite skirti kapavietės tvarkymui pagal savo norus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *