Kaip pasirinkti nagų priežiūros priemones?

Marius avataras

Sveiki ir stiprūs nagai kiekvienos moters siekiamybė. Tam, kad jie visuomet tokie išliktų- rinkites tik aukščiausios kokybės nagų priežiūros priemones.  Pirmiausia manikiūrui reikalingos kokybiškos dildės ir kitos priemonės, kurios padės kokybiškai sutvarkyti nagus. Ne tik įgūdžiai, tačiau ir geros  priemonės garantuoja profesionalų rezultatą, tad rinkites, patikrintą kokybę, kuri pranoksta net ir profesionalų poreikius. Naudokite eterinius aliejus ir pripildykite namus malonaus aromato, kuris gali aktyvinti, gali raminti ir gali paprasčiausiai padėti atsipalaiduoti. Kai kojų ir rankų nagai jau sutvarkyti, reikia pasirinkti kokybišką gelinio lakavimo lempą, kuri garantuotų ilgalaikį lakavimą ir tuo pačiu rečiau atliekamą manikiūrą.

Svarbu žinoti

  • Prieš darant manikiūrą būtina nuvalyti seną nagų laką. Tam geriau rinktis  priemonę be acetono.
  • Nerekomenduojama kirpti nagų žirklėmis- nuo to jie ima sluoksniuotis.
  • Apkarpant odelę geriau naudoti žnyplutes, o ne žirkles.
  • Prieš tepant laką, nago paviršių būtina nuriebalinti- tai daroma dar kartą nuvalant nagą lako valikliu.
  • Po laku būtina tepti pagrindą- taip išlyginamas nago paviršius, prie jo geriau prikimba lakas.

Geliniai lakai

Geliniai lakai pigiau– nes ant nagų blizga, nesilupa, nesisluoksniuoja, apsaugo natūralius nagus. Lakai tepami teptuku kaip įprasti nagų lakai, bet stingsta po  UV arba LED  lempa kaip gelis nagams. Taigi klientas  tuojau pat po nulakavimo gali nebijoti, kad sugadins tobulą lako spalvą. Priklausomai nuo nagų augimo greičio, kuris kiekvienos moters yra skirtingas, bet nuo nagų priežiūros, nagų lakai laikosi vidutiniškai 2-3 savaites, kartais net mėnesį. Paprastas nagų lakas pradeda luptis jau po kelių dienų ir neretai nuvilia klientę, jau porą valandų po nagų lakavimo.

Nagų priauginimas

Atliekant nagų priauginimą nago paviršius turi būti pašiurkštinamas gan aštriu blokeliu- dilde. Tai yra būtina tam, kad priauginta masė sukibtų su nagu. Be to, nagas dažniausiai patepamas  specialiu rūgštiniu gruntu, kuris stipriai išsausina nagą. Akivaizdu, kad nagų priauginimas reikalauja kompromiso- grožis, bet už tam tikrą kainą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *