Kada galėtų padėti vartojimo paskola?

Marius avataras

vartojimo paskola

Finansiniai sunkumai gali iškilti bet kada. atvejai, kai staigiai prireikė pinigų, o jų nėra, ne itin malonūs. Tuomet tenka ieškoti būdų, kaip išspręsti situaciją. Dažnai geriausias sprendimas – vartojimo paskola. Lietuvoje tai viena populiariausių paskolų rūšių, kurias išduoda ne tik bankai, bet ir kredito unijos. Pastebima, jog dažniausiai gyventojai skolinasi skirtingiems tikslams.

Naujam automobiliui

vienas populiariausių tikslų ieškant vartojimo paskolos yra naujo automobilio pirkimas. Daugybė žmonių perka automobilius išsimokėtinai ir dažnai tam gali padėti vartojimo paskola. Tai puikus sprendimas todėl, kad ši paslauga leidžia įsigyti savo svajonių automobilį. Juk ne visuomet pavyksta sutaupyti tiek, kad būtų galima įsigyti geidžiamiausią modelį ir markę. Pasinaudojus vartojimo paskola, tai tampa daug lengviau pasiekiama.

Būsto remontui

Dar vienas dažnas atvejis, kai gali padėti vartojamoji paskola. Galite pagalvoti, jog būsto remontui reikia taupyti ir planuoti pinigus iš karto, tačiau realybėje tai pavyksta ne visuomet. Pavyzdžiui, jeigu netyčia Jūsų butą užpylė kaimynai, įvyko gaisras ar dėl kitų priežasčių tenka imtis remonto darbų, sutaupytų pinigų gali neužtekti. Todėl galima pasirinkti nebrangią paskolą, kuri leis darbus atlikti greitai. Kredito unija Kaune teikia vartojimo paskolas žemomis palūkanomis ir lanksčiomis sąlygomis.

Ištikus nelaimei

Ne ką retesni ir tokie atvejai, kai neplanuotai didelės sumos pinigų prireikia ištikus nelaimei. Tokiais atvejais, kai aplanko netektis, avarija ar liga, nėra kada taupyti, nes situaciją reikia spręsti čia ir dabar. Dažnai žmonės, prispausti bėdos, kreipiasi į kredito įstaigas, ieškodami finansinės pagalbos. Tokiu atveju geriausiai rinktis patikimą paskolos davėją, kuris lanksčiai žiūri į klientus ir gali pasiūlyti paskolą patraukliausiomis kainomis. Vis daugiau žmonių renkasi skolintis iš kredito unijų, kuriose paskolos unijos nariams suteikiamos palankesnėmis sąlygomis nei komerciniuose bankuose.

Atostogoms

Atostogos taip pat yra viena populiaresnių priežasčių, dėl kurių žmonės renkasi skolintis. Dažniausiaivartojimo paskolatokiu atveju praverčia, kai kelionė jau netoli, o pinigų jai vis dar trūksta. Pavyzdžiui, gavus viliojantį pasiūlymą keliauti su draugų kompanija. Arba pastebėjus, kad kelionių organizatorius ruošia išvyką su didele nuolaida. Kam praleisti tokią progą tik todėl, kad iki reikiamos sumos šiek tiek pritrūko? Be to, vis labiau Lietuvoje populiarėja ir sprendimas atostogauti lizingu. Taip elgiamasi, kai perkamos brangios egzotinės kelionės. Atostogaujate dabar, o už atostogas galite sumokėti dalimis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *