Kaip spręsti plaukų slinkimo problemą

Marius avataras

Posted on :

Nors niekas negali sustabdyti natūralių senėjimo procesų ir atsukti laiko atgal, vis dėlto kiekvienas žmogus gali imtis priemonių, padedančių apsaugoti plaukus nuo veiksnių, kurie gali nulemti plaukų slinkimą.

Daugybė žmonių kasdien savo plaukams sukelia labai didelį stresą. Plaukų džiovintuvai, karščio pagrindu veikiančios plaukų formavimo priemonės, plaukus lyginantys produktai, kenksmingų cheminių medžiagų turintys plaukų dažai ir kiti veiksniai silpnina plaukus, juos sausina ir nulemia kitus jų pažeidimus. Todėl jei norima veiksmingiau spręsti šią dažnai pasitaikančią problemą, verta pateikti kelis patarimus.

Pakeiskite savo plaukų priežiūros priemones

Egzistuoja daugybė įrodymų, kad įvairios plaukų želė ir kiti plaukų formavimui skirti produktai gali turėti įtakos plaukų slinkimui, kadangi tokiose priemonėse esančios kenksmingos cheminės medžiagos pasilieka ant galvos odos ir patenka į pačius plaukų folikulus, užkertant kelią plaukams pasirodyti galvos odos paviršiuje. Todėl vertėtų vengti pernelyg dažno tokių priemonių naudojimo ir vietoje to pirmenybę skirti natūralioms plaukų priemonėms, kuriose nėra kenksmingų sudedamųjų dalių.

Rinkitės šampūnus, kovojančius su DHT

Vyrų tarpe plaukų slinkimo problema yra ypatingai dažna ir opi. Daugybė atliktų tyrimų parodė, kad tuomet, kai per didelis testosterono kiekis susiduria su 5 alfa reduktaze, pradedamas slopinti svarbus fermentas, kuris konvertuoja testosteroną į dihidrotestosteroną (DHT), skatinantį plaukų slinkimą. Todėl vyrams, susiduriantiems su plaukų slinkimu, patariama išbandyti šampūnus, kurie padeda kovoti su DHT. Galima ieškoti šampūnų, kurių sudėtyje yra 1-2 % ketokonazolio – medžiagos, kuri blokuoja testosterono konvertavimąsi į DHT.

Hialuronas ir aktyvieji biomimetiniai peptidai

Pastaruoju metu grožio rinkoje nerimsta kalbos apie didžiulį perversmą, kurį sukėlė pirmasis pasaulyje plaukų užpildas „Dr. Cyj Hair Filler“, kuris yra sudarytas iš hialurono ir aktyviųjų biomimetinių peptidų. Šis kompleksas yra skirtas veiksmingai kovai su plaukų slinkimu, kadangi atgaivina patį plauko folikulą, jį stiprina, paskatina greitesnį plauko augimą ir folikulo didėjimą bei padeda padidinti plaukų apimtį. Dėl šių priežasčių labai veiksmingai sustabdomas plaukų slinkimas. „Dr. Cyj“ plaukų užpildas gali būti naudojamas tiek vyrų, tiek ir moterų.

Taip pat minėtas kompleksas pagerina ir kraujotaką galvos paviršiuje, atgaivina galvos odą ir odos ląsteles. Procedūros pagalba sustabdoma ląstelių žūtis, pagerėja mikrocirkuliacija ir suformuojama labai sveika galvos odos terpė. Taigi, akivaizdu, kad šiandien ne tik tradiciniai nuo seno taikyti metodai, tačiau ir naujos kitos procedūros gali turėti labai didžiulį teigiamą poveikį kovojant su plaukų slinkimu, daugiau informacijos: https://lazerineklinika.lt/proceduros/plauku-slinkimas-dr-cyj-hair-filler-pasaulyje-pirmasis-uzpildas/.

Išbandykite galvos masažą

Kai kurie atlikti tyrimai rodo, kad galvos masažas gali turėti įtakos didesniam plaukų tankumui, pagerinant kraujotaką galvos odoje ir plaukų folikuluose. Be to, tai gali padidinti ir genų, kurie skatina plaukų augimą, aktyvumą. Taip pat nereikėtų pamiršti ir dar vieno didelio privalumo, kuris yra streso mažinimas (stresas yra vienas iš veiksnių, kuris siejamas su plaukų slinkimu).

Venkite karšto dušo

Deja, bet didelė dalis žmonių nė nenumano, kad karštas dušas gali pabloginti jų plaukų būklę ir netgi paspartinti plaukų slinkimą. Karštas vanduo pažeidžia galvos odą nuo jos pašalindamas labai svarbius riebalus, kurie yra skirti apsaugoti galvos odą ir plaukų šaknis, o tai savo ruožtu sukelia išsausėjimą ir uždegimus. Ir nors nėra pakankamai įrodymų, kad karštas dušas tiesiogiai nulemia plaukų slinkimą, kai kurie specialistai mano, kad galvos odos uždegimai gali nulemti plaukų folikulų mažėjimą, plaukų plonėjimą ir jų susilpnėjimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *