Kokią dovaną išrinki vaikui?

Marius avataras

Posted on :
,

dviratukas

Dovaną vaikui išrinkti tokią, kokią  jis išties nori. Jei norite sužinoti, kokia dovana pati geriausia-  apie ją  domėkites iš anksto, paaiškinkite vaikui, kad jis ją turi gerai apgalvoti. Patiems mažiausiems, iki trejų metų, dovanas parinkite patys. Geriausia- lavinančius ir skatinančius vaiko kūrybiškumą. Prieš pirkdami žaislus, atkreipkite dėmesį, ar jie tikrai bus saugūs konkretaus amžiaus vaikui. Net pats gražiausias daiktas, jei jis kels pavojų: užspringimą, apsinuodijimą, įvairius odos įbrėžimus, bus labai bloga dovana. Pirmaisiais savo gyvenimo metais mažieji atradėjai, pasaulį pažįsta per burną- viską į ją kišasi, ragauja. Jei daiktas labai smulkus, iškyla pavojus, kd kūdikis gali juo užspringti. Geriau vienas, tačiau kokybiškas žaislas, o ne krūva menkeverčių, kurių detalės  po kelių savaičių išlūžinės.

Patarimai tėveliams

Turėkite galvoje, kad jei padovanosite vaikui kokį nors lavinamąjį, ar eksperimentinį žaidimą, paskui  turėsite kartu ir žaisti. Be to supraskite, kad net pats įdomiausias žaidimas, bet dar netinkamas pagal amžių, greitai nosibos ir vaikas ims reikalauti, kad žaistumete kartu, todėl pirmiausia pagalvokite, ar tikrai rasite užtektinai laiko, kiek jis norės. Būna dovanų, kurių nepamirštame visą gyvenimą nes jos vaikams tampa besąlygiškos ir begalinės tėvų  meilės patvirtinimu.

Vaikiški dviračiai

Dviračiai vaikams suteikia daugybę smagių emocijų. Nesvarbu, ar tai bus paspirtukai, ar saugieji triratukai ar pačių mažylių valdomi dviratukai https://www.bikko.lt/vaikiski-dviraciai/paspirtukai/ vaikams šios transporto priemonės paliks gerą ispūdį ir paskatins juos daugiau laiko praleisti gryname ore.

Dviračiai mergaitėms

Dviratukas mergaitei, bus atpažįstamas iš švelnios arba ryškios, mergaičių mėgstamos rožinės, baltos, rausvos ar kitos spalvos. Be to mergaitėms skirti dviratukai yra lengvi, elegantiški, su įvairiomis dekoracijomis, smagiais dviračių priedais ir aksesuarais, tokiais kaip  krepšelis, veidrodėlis ir kt.

Dviračiai berniukams

Dviratis berniukui dažniausia būna tamsesnės spalvos, sportinio stiliaus. Berniukams patinka, kai dviratis su bagažine priekyje arba gale, kur jie gali vežiotis savo daiktus. Be to jaunesnio amžiaus vaikai mėgsta, kad dviratis būtų papuoštas jų mylimais pasakų ir filmų herojais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *