Kasdienė dantų priežiūra

Marius avataras

dantys

Teisingai atliekama kasdienė dantų priežiūra leidžia užkirsti kelią beveik visoms pagrindinėms dantų ir dantenų ligoms. Dantis reikia valyti 2 kartus per dieną, to buvome mokomi nuo mažens, tačiau žmogus, besirūpinantis burnos higiena, privalo turėti ne tik dantų pastą ir šepetėlį.

Dantų siūlą pakeiskite tarpdančiu šepetėliu

Atsakinga tarpdančių priežiūra užtikrins ne tik dantų, bet ir dantenų sveikatą. Efektyviausias būdas geriausiam valymo rezultatui pasiekti yra ne dantų siūlas, o specialus  tarpdančių šepetėlis, tinkamiausią dydį pasirinkti padės jūsų burnos higienistas.

Dantų priežiūros priemonės papildykite vieno danties šepetėliu

Netinkamo kietumo ar formos dantų šepetėlis gali pabloginti esamą jūsų dantų ir dantenų būklę. Siekiant išsaugoti sveikus dantis į dantų šepetėlio atranką svarbu žiūrėti itin atsakingai.  Efektyviausias, patikrintas dantų valymo būdas- vieno danties šepetėlio pagalba. Valymas užtruks 2min, tačiau šis minkštas, emalio nepažeidžiantis valymo įrankis užtikrins kiekvieno jūsų danties švarą.

Dantų šepetėlį keiskite reguliariai

Dantų šepetėlis naudojamas po keletą kartų  kasdien praranda savo formą. Dėl šios priežasties šepetėlį rekomenduojama keist  bent į 3 mėnesius.

Dantų pastos sudėtyje ieškokite fluorido

Pastos sudėtyje ieškokite fluorido- jis atsakingas už dantų stiprinimą. Jei jūsų dantys itin jautrūs- rinkites pastą jautriems dantims. Jei norite baltesnio dantų  atspalvio- balinančią.

Odontologų paslaugos

Odontologų paslaugos https://www.sbklinika.lt/paslaugos/odontologu-paslaugos/ dantų gydymas, plombavimas, protezavimas ir implantavimas bei visos suaugusiųjų ir vaikų dantų gydymo paslaugos ir burnos higienos paslaugos.

Burnos higiena

Burnos higiena skirstoma į individualią ir profesionalią. Individuali burnos higiena yra viskas, ką kiekvienas  žmogus atlieka namuose: dantų valymas, tarpdančių siūlo naudojimas ar tarpdantinių šepetėlių naudojimas, burnos skalavimo skysčių naudojimas, burnos skalavimo skysčių naudojimas, išimamų protezų priežiūra ir kiti. Profesionali burnos  higiena- tai procedūros, atliekamos odontologo kabinete. Nepakankama burnos higiena dažnai sukelia nemalonų burnos kvapą, kuris mažina pasitikėjimą savimi, kenkia bendravimui. Palaikyti burnos higieną svarbu ir norint, kad ilgai tarnautų turimi dantų protezai, vainikėliai, implantai, išimamos plokštelės. O nešiojant breketus higiena padės apsaugoti dantų paviršius nuo karieso.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *