Kaip paprastai pristatyti siuntas į užsienį?

Marius avataras

Posted on :
,

Jei ketinate pirmą kartą siųsti siuntą į užsienį, tikriausiai jums iškilo ne vienas klausimas. Žinoma, kad norite ne tik sklandaus proceso, prieinamos kainos, bet ir kuo paprastesnės siuntinio išsiuntimo eigos. Siuntinių gabenimo paslaugas teikiančios įmonės sudaro labai patogias ir lanksčias sąlygas, tad siuntų siuntimas į užsienį gali būti paprastas ir visiškai nesudėtingas. Tereikia pasinaudoti mūsų patarimais!

  • Pasirinkite poreikius tenkinančią įmonę

Siuntų gabenimo paslaugas teikiančių įmonių pasirinkimas Lietuvoje gan platus. Palyginkite jų pasiūlymus, sąlygas bei kainodarą. Renkantis įmonę, kurios pagalba siųsite siuntinį, vadovaukitės jums aktualiausiais rodikliais. Jei jums svarbu, kad siuntinys kuo greičiau pasiektų gavėją, bendradarbiaukite su įmone, kuri teikia express siuntų siuntimo paslaugas. Žinoma, nepamirškite pasidomėti ar įmonė gabena siuntas į jūsų pageidaujamą šalį.

  • Naudokitės kurjerių paslaugomis

Paprasčiausias siuntos išsiuntimo būdas – jos paėmimas iš namų. Tuomet nereikia skirti laiko siuntos vežimui, nes ji atiduodama tiesiai kurjeriui į rankas. Tad jei norite siuntą išsiųsti greitai ir paprastai, pasidomėkite, ar jūsų pasirinkta įmonė teikia siuntų paėmimo iš siuntėjo paslaugas.

  • Sužinokite kur jūsų siunta

Paprastai ir greitai išsiuntę siuntą dažniausiai norime žinoti siuntimo eigą. Dauguma siuntas gabenančių įmonių suteikia ir siuntos numerį, kuriuo pasinaudojus galima matyti siuntimo eigą.

  • Paslaugas užsisakykite internetu

Jei norite paprasčiausio būdo išsiųsti siuntą, informacijos ieškokite ir paslaugas užsisakykite internetu. Interneto svetainėse galite ne tik sužinoti preliminarią siuntimo kainą, užsisakyti paslaugas, bet ir poreikiui esant gauti individualią konsultaciją. Pasinaudokite šiomis galimybėmis ir negaiškite laiko važiuodami į siuntų punktus ar stovėdami eilėse.

Tikimės šie praktiški patarimai jums padės suplanuoti paprastą ir greitą siuntos siuntimą į užsienį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *