Pigi auto nuoma Kaune

Marius avataras

Posted on :

nuoma

Ar žinote kokios yra automobilių nuomos kainos Kaune? Nėra vienos fiksuotos kainos mieste nes kainoms turi įtakos keletas faktorių. Nors atrodo, automobilio nuomos procesas yra greitas ir nesudėtingas, reikia būti labai įžvalgiam norint rasti geriausius pasiūlymus. Paimkime tarkim Renault nuoma Kaune. Kaip manote, kada mokėsite brangiau? Ar rezervavę automobilį prieš kelias savaites ar tą pačią dieną? Jeigu atliktumėte bandomuosius užsakymus, iš karto pastebėtumėte kainos skirtumą dėl to iš kokios įmonės norite išsinuomoti mašiną, kur randasi automobilis, koks numos terminas. Tas pats Renault automobilis gali kainuoti skirtingai.

Nuomos kaina prklauso nuo termino ir tai reiškia, kad vienai dienai nuomojamam automobiliui nepavyks gauti geros kainos. Nuomokitės savaitei arba tapkite įmonės nuolatiniu klientu, tada galėsite pigesnę nuomą gauti ne tik mažų gabaritų automobiliams bet ir erdvesniems sedanams. Didesnio mokesčio už automobilį išvengsite jei grąžinsite laiku, tvarkingos būklės viduje ir be įbrėžimų ar įlenkimų ant kėbulo.

Ne vienas norintis išsinuomoti automobilį yra nusivylęs, kai nuvykus pas nuomos atstovą sužino, kad pradinis nuomos kainos pasiūlymas tai tik reklamnis kabliukas. Iš tikro prie šio mokesčio pridedami dar mokesčiai, draudimas ir suma tampa kone dviguba. Viska čia paprasta – norima, kad  iš pradžių taptumėte klientu ir tik vėliau po keletos užsakymų jums pasiūlys naujesnio modelio automobilį už tą pačią kainą ar kitą nuolaidą. Ieškant išsinuomoti automobilį pigiai jus gali išgelbėti nuolaidos kodas. Įmonės tarpusavyje konkuruoja šiuo metu labai atvirai ir aštriai. Populiariausia reklama internete, kainos palyginimų svetainėse ar Facebook paskyrose, tose vietose ir ieškokite nuolaidos kodų. Derantis dėl kainos galite pasitelkti ir šik tiek melo, pažadėkite, kad planuojate nuomotis ir ilgesniam laikui kitą kartą arba rekomenduoti paslaugą savo draugui. Kaip bebūtų, tam, kad nebūtumėte apgautas, reikia bent kartais pasižiūrėti kokios yra pigesnių automobilių nuomos kainos ir palyginti nuomotojų pasiūlymus. Jeigu pastebėjote patrauklų pasiūlymą netgi kelis mėnseius prieš planuojamą nuomos periodą, rezervuokite automobilį. Nebendraukite vien tik elektroniniais laiškais, paskambinkite vadybininkui ir pasiderėkite dėl nuolaidos savo naudai. Tai pabandyti verta visiems.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *