Kokią siganlizaciją įsirengti namuose?

Marius avataras

Posted on :
,

signalizacija

Kaip bebūtų gaila, reikia pripažinti, kad gyvename iš tiesų ne visai ramiais laikais. Kaip ir kiekvienas iš mūsų, taip ir vagys, „dirba savo darbą“. Tokia jau realybė, kad nusikaltimai nemažėja, o vieni šios srities „specialistai“ nuolat keičia kitus. Todėl, kol jie turės „darbo“, tol niekas nesikeis, o panašu, jog to darbo bus visada. Todėl belieka kiekvienam žmogui stengtis maksimaliai apsaugoti savo turtą nuo tokių ilgapirščių „darbuotojų“.

O apsaugoti jį galima pačiais įvairiausiai būdais, vienas iš jų, bene populiariausias – tai signalizacijos įrengimas. Signalizacija gali būti įrengiama tiek name, tiek bute, garaže ar sandėliavimo patalpose, o esant poreikiui – ir teritorijoje aplink namą. Apsaugos sistemos gali būti, skirtos 3, 4 kambarių namui, su galimybe išplėsti zonas papildomos įrangos pagalba, taip pat vasarnamiams, garažams.

Signalizacija gali būti laidinė arba belaidė, fiksuojanti įsilaužimą, stiklo dūžį bei pranešanti apie gaisro pavojų, net vandens išsiliejimą. Taip pat su nuotoliniu valdymu, kuri mobiliosios programėlės pagalba leidžia signalizaciją įjungti ir išjungti telefonu, gauti pranešimus. Tai labai patogu, jeigu išvykstate atostogų ir paliekate augintino ar gėlių priežiūrą savo draugams ar kaimynams. Tokiu atveju, jums nereikia perduoti savo signalizacijos kodo, o ją išjungti ir įjungti galėsite iš bet kur.

Laidinė ir belaidė signalizacija atlieka tokią pačią funkciją ir yra vienodai funkcionali. Belaidė apsaugos sistema puikiai tinka tais atvejais, kuomet namuose jau padaryta apdaila ir nėra galimybės atvesti laidų. Kiekviena apsaugos sistema ir parametrai parenkami pagal individualius poreikius: būsto tipą, namo ar teritorijos dydį. Jeigu turite augintinį – ne bėda, tinkamai įrengus, ji nereaguos į augintinio judesius. Todėl, nusprendus įsirengti signalizaciją, rekomenduojama netaupyti ir tai padaryti profesionaliai, kad maksimaliai apsaugotumėte savo turtą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *