3d modeliavimo paslaugos

Marius avataras

vr

Išgirdus terminą „3D modeliavimas“, atrodo, lyg kalba eina apie architektūrą ar tapybą. Tačiau šiuolaikinės pasaulinės tendencijos ir technologijos jau mažai kuo gali nustebinti. Taip ir šiuo atveju, pasirodo kalbama apie plastikos chirurgiją – tai kūno 3d modeliavimo paslaugos.

Šios paslaugos, neabejotinai, yra absoliuti revoliucija plastinės chirurgijos srityje. 3D modeliavimo pagalba sukuriamas galimo rezultato po plastinės operacijos vaizdas. Žinoma, šis vaizdas jokiu būdu nėra šimtaprocentinis atitikmuo būsimo, realaus vaizdo. Tai tik simuliacija, kuri labiau skirta klientui „pamatyti“ kelis skirtingus variantus ir padėti priimti sprendimą. Tačiau šio vizualinio modeliavimo dėka, net iki 99 % klientų lieka patenkinti rezultatu, kurį pamato, praėjus gijimo laikotarpiui, po plastinės korekcijos.

Kaip žinia, plastinė chirurgija bene vienintelė sritis, kuri duoda užtikrintą rezultatą. Tačiau ne visada klientai žino, ko tiksliai nori, o kiti nori to, kas profesionalui atrodo ne visai tinkama. Būna atvejų, kuomet atlikus procedūrą, galutinis rezultatas kliento netenkina. Šiuo atveju, 3D simuliacinis vaizdas padeda susikalbėti abiems pusėms ir specialios programos pagalba mintis paversti vaizdais. 

3D modeliavimo paslaugos apima kūno kontūro, sėdmenų, krūtų arba veido modeliavimą. Kurie gali būti atliekami konkrečiai veido ar kūno sričiai. Pavyzdžiui, lūpų, nosies, antakių skruostų, smakro ir kt. Taip pat ir krūtų didinimas, mažinimas, pakėlimas, asimetrijos tvarkymas ir pan.

Kartais moterys, besirinkdamos krūtų ar sėdmenų implantų dydį, nelabai suvokia, ką reiškia keliasdešimt ar šimto ml užpildo skirtumas. Joms norisi kuo efektyvesnio vaizdo, tačiau pamačiusios 3D modeliavimą abiem atvejais suvokia, jog tikrai pakanka ir mažesnių. Ši paslauga ypatingai svarbų vaidmenį vaidina tada, kuomet kalba eina apie veido plastines korekcijas. Kartais daugelį metų dvejoję, labai greit apsisprendžia, vos pamatę menamą 3D vizualizaciją ekrane.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *